Sold2023Vilniaus gubernijos zemelapis Riabcenko AleksandrasVilniaus gubernijos zemelapis Riabcenko Aleksandras (Ð Ñбченко ÐлекÑандр Ефимович) ВиленÑÐºÐ°Ñ Ð³ÑƒÐSee Sold Price
Sold2023Mykolas Kazimieras Paca 1674Vilniaus vaivada Mykolas Kazimieras Pacas Johanas Aleksandras Beneris (Johann Alexander Boner, 1647-1720) pagal Adriana van Bliumena (Adriaen van Bloemen, 1639 - apie 1693) MICHELE CASIMIRO PAZZI / PASee Sold Price
Sold2023Adomas Mendziblockis Vilniaus universitetasAdomas Mendziblockis (Adam Miedzyblocki, 1883-1956)Vilniaus universitetas XX a. 3 des., pop., akv., 26 x 18 Sign. AD: parasas Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Vilniaus teisetos medziokles draugijos sargo zetonas Nr. 24Vilniaus teisetos medziokles draugijos sargo zetonas Nr. 24 XIX a. pab., Lietuva, Vilnius. Ant zetono - irasas VILENSKOYe OBSHCHESTVO PRAVIL'NOY OKHOTY STOROZH ir "No 24". Gelezies skarda, stampavimasSee Sold Price
Sold2022Jurgis Hopenas Vilniaus miesto herbo projektasJurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Vilniaus miesto herbo projektas 1934, pop., tusas, 21 x 17,8 (herbas), 26,5 x 20,5 (lakstas) Sign. AD: JHoppen - Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
Sold2023Vilniaus universiteto diplomas, 1929Vilniaus universiteto diplomas, 1929 Vilniaus universiteto absolvento diplomas nr. 254, isduotas Jokubui Frydmanui, baigusiam Medicinos fakulteto chirurgijos studijas. Diplomo dizaino autorius dailiniSee Sold Price
Sold2023Kauno gubernijos herbas, 1878Kauno gubernijos herbas, 1878 Gerb Kovenskoy Gubernii Rossiyskoy Imperii Zydrame skyde sidabrinis paminklas, pastatytas Kauno mieste 1812 m. karo atminimui. sis paminklas papuostas auksiniais imperatoSee Sold Price
Sold2023Vilniaus universiteto istorija, 1903Vilniaus universiteto istorija, 1903 Ludwik Tur Universytet wilenski i jego znaczenie. Z piecdziesiesiu dziewieciu rycinami i dwiema tablicami kolorowanemi. Lwow, Macierz Polska, 1903, 102 p. KeywordsSee Sold Price
Sold2022Vilniaus miesto planas, 1890Vilniaus miesto planas, 1890Plan miasta Wilna i jego okolic 1890 r. 1 cal ang = 180 saźniom Dozvoleno TsenzuroyuKievʺ 16 Iyulya 1889 h.Litografija, 37 x 45,5Warszawa, Glowczewski, 1889 Keywords:See Sold Price
Sold2023Vilniaus universiteto metrastis, 1939Vilniaus universiteto metrastis, 1939 Rocznik uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie 1938-1939 : rok od zalozenia 280, od wskrzeszenia 20, na 20-lecie wskrzeszenia wszechnicy = Annuaire de l'universitSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2023Alma Mater Vilnensis komplektas"Alma Mater Vilnensis" komplektas, 12 vnt. Vilniaus Stepono Batoro universiteto Dailes skyriaus zurnalas "Alma Mater Vilnensis". 1922-1935 m. isejo 12 zurnalu. Meninis redaktorius Ferdinandas RuscicasSee Sold Price
Sold2021Romana Gintyllowna Poland Lithuanian WilnoRomana Gintyllowna (1911-1988)Vilniaus universitetas1937, pop., akvatinta, 19 x 20,5Sign. AD: Romana GintyllownaSee Sold Price
Sold2022Senovinis albumas su nuotraukomisSenovinis albumas su nuotraukomisAlbume 26 "visit portrait" formato (10,5 x 6,5) nuotraukos, paklijuotos ant kartono su kitoje puseje isspausdintomis ivairiu Vilniaus fotostudiju skirtingomis vinjetemSee Sold Price
Sold2020Alfred Holler Wilna Lithuania Lithuanian[12 Vilniaus vaizdu pagal Alfredo Hollerio paveikslus aplanke]Alfred Holler (1888 - 1954) Wilna. 12 farbige Bilder. Wilna: Werlag Zeitung der 10. Armee, 1917, spalvota spauda, 23 x 17,5Hollerio kuryboSee Sold Price
Sold2019Petras Rimsa Lithuania LithuanianPetras Rimsa (1881-1961) Medalis "Didysis Vilniaus Seimas 1905¬-1925“, stalo 1925, Lietuva. Bronza, tonavimas. Skersmuo - 60 mm.See Sold Price
Sold2018Map railroad Wilno 1935 PolandLenkijos valstybiniu gelezinkeliu (PKP) Vilniaus direkcijos keleiviniu traukiniu marsrutu schema. Vilnius: Notelio Maco litografija, 1935 m. Polskie koleje Panstwowe. Dyrekcja O.K.P. w Wilnie. ShematSee Sold Price
Sold2023Honterio Sarmatijos mapHonterio Sarmatijos zemelapis, 1548 Honter Johann (Honterus Johannes, 1498-1549) Sarmatia Medzio raizinys, 12 x 15,5 Kitoje puseje Balkanu saliu zemelapis. Zurich, 1548,See Sold Price
Sold20234pc Modernist Art glass Vases. Heart shaped form marked J. SVOBODA. Speckled vase with vertical blue4pc Modernist Art glass Vases. Heart shaped form marked J. SVOBODA. Speckled vase with vertical blue bands has label: VILNIAUS STIKLAS. S. STANG Purple vase with red stripes. Two Tone Glass Cup. DimenSee Sold Price
Sold2015ASSORTED STUDIO ART GLASS CYLINDER VASES, LOT OF FOURASSORTED STUDIO ART GLASS CYLINDER VASES, LOT OF FOUR, various colors, including a Barunas swirled, Taylor Backes, and Vilniaus Stiklo Studija example. Second half 20th century. 8 1/4" to 11 3/4" H.PrSee Sold Price
Sold2020Vadovas po Lietuva 1938 Lithuania LithuanianVadovas po Lietuva. Redagavo Pranas Barkauskas ir Aleksandras Vabalas. Kaunas: Lietuvos turizmo draugijos leidinys, 1938. 380 p.: iliustracijos; su didesnio formato islankstomais Kauno, Panevezio, siaSee Sold Price
Sold202210 Glass PenguinsTen Glass Penguins, in multi colors, from 2 1/2" to 7 1/2" includes: Orient and Flume, Calif. signed a Vilniaus Stiklo Studija - Lithvania labeled, Ngwenya glass - Swaziland, and other unmarked MuranoSee Sold Price
Sold2020Augustinas Savickas Rupintojelis su verbaAugustinas Savickas (1919-2012) Rupintojelis su verba 1995, drb. ant kart., al., 48,5 x 33,7 Sign. AD: A.Savickas 95See Sold Price
May 29The Bidder AuctionsVilniaus Pasas (Vilnius passport) of a Lithuanian Jew Koganos, litho Illustr., 1932.$50
May 30Forum AuctionsPoland-Lithuania.- [A sammelband of 10 Counter-Reformation Jesuit texts], Vilnius, Krakow, Posna?,£1,800
Jun 02Schilb Antiquarian Rare Books1889 HEBREW Torah FAMOUS Onkelos Targum Jewish Vilnius Lithuania Russia Vilna 4v$3(3 bids)
Jun 23Schilb Antiquarian Rare Books1842 Hebrew Torah Five Pentacles Parashah Bible Ashkenazi Jew Vilnius Lithuania$2(2 bids)
14 hrs LeftMynt Auctions1941 Vilnius German Occupation Of Latvia Reg Cover Russian Stamps Overprints$330
673 Lots AwayHermann Historica GmbHA Russian papier mâché and lacquer cigar case and egg with view of Kremlin, Danilovo, AleksandrSee Sold Price
675 Lots AwayHermann Historica GmbHTwo Russian papier mâché and lacquer matchboxes, Danilovo, Aleksandr Lukutin, 1863 - 1876See Sold Price
1 day LeftPacific Global Auction2009 topps basketball #51 aleksandar pavlovic signed card auto PSA slabbed jazz$78
5 days LeftRobinhood AuctionsAlasandra's Royal Heirs Limited Edition Lithograph by Edna Hibel (1917-2014), Numbered and Hand$90