Carleton E. Watkins. Geary Street Cable R.R., San Francisco. Circa 1880.Swann Auction Galleries4.4(74)$375Feb 12, 2026
Vintage Mounted Sepia Photograph of Railway Depot Trolley Car 16 and Steam LocomotivePalmer's Auction Co4.4(69)$5Feb 07, 2026
Alfred Stieglitz. The Terminal, from Camera Work Number 36. 1893; printed 1911.Swann Auction Galleries4.4(74)$1,100Feb 12, 2026
André Kertész. Carrefour, Blois. 1930; printed 1970s.Swann Auction Galleries4.4(74)$2,200Feb 12, 2026
Rare Private Taken Photo of the Streets of the Jewish Ghetto in WarsawValkyrie Historical Auctions4.6(210)$50Feb 15, 2026
SoldMemel tram Lithuania LithuanianKlaipedos tramvajus apie 1930 m. Fotografas Stasys Vaitkevicius (Skuodas). Nuotr. (fotopop., 8,8 x13,1). KP - fotografo antspaudas. Klaipedos tramvajus veike 1904-1934 m.; tai buvo vienintelis elektriSee Sold Price
SoldBokalas Memel Lithuania LithuanianBokalas "Memeler Actien-Brauerei * ". XX a. pr., Vokietija.Stiklas, alavas, emaliniai dazai. Matmenys: aukstis - 17 cm.See Sold Price
SoldHotel Memel Lithuania LithuanianDekoratyvine skulpturele "Viesbutis "Baltischer Hof". Klaipeda. 1925-1939 m. Su irasais - "MEMELER ACTIEN-BRAUEREI", "HOTEL BALTISCHER HOF MEMEL" ir "MEMELER ACTIEN-BRAUEREI / BEI UNS SPIELT DIE MUSIKSee Sold Price
SoldAlbum von Memel Lithuania LithuanianAlbum von Memel und Umgegend: 23 Ansichten nach Momentaufnahmen in PhotographiedruckBerlin Globus Verl. [1910], [12] nenumeruotu lapu, 27 x 35.Didelio formato, prabangiai isleistas albumasSee Sold Price
SoldVokieciu sarvuociai Memel Lithuania LithuanianVokieciu sarvuociai Klaipedoje 1939 m.Fotografija, 9 x 14Klaipeda, 1939 m. kovo men.See Sold Price
SoldMemel Klaipedos gatve Lithuania LithuanianNuotrauka. Klaipedos gatve A. Hitlerio apsilankymo metu 1939, fotopop., sid., brom, 17 x 23Nuotrauka atspausta Vienoje, Agentur Schostal (Austrijos ziniasklaidos fotoagentura). Agentur Schostal spaudaSee Sold Price
SoldZenklelis su Klaipedos herbuZenklelis su Klaipedos herbu veliavos fone Klaipeda. XX a. vidurys. Metalo lydinys, emalis. Aukstis - 3 cm, plotis - 2,5 cm. Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
SoldKlaipedos uostasKlaipedos uostas Memel. Am Winterhafen. Autorius A. Frohlich, signatura AD. Spalvinta akvaforta, 17 x 20, apie 1920 Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
SoldKlaipedos panoramaKlaipedos panorama"Associated Press Photo" fotokorespondentasFotografija, 17,5 x 23, su masinrastiniu paaiskinamuoju tekstu kitoje puseje.New York, 1938Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
SoldKlaipeda garlaivis po tiltuKlaipeda garlaivis po tiltuFotografas A. G. SchmidtFotografija 10,5 x 14,5Hamburg, XX a. 4 des.Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
SoldSkulpturele Tarnas Meml Lithuania LithuanianSkulpturele "Tarnas", padeka uz 50 metu istikima tarnyba Vereinigte Sprit und Brauhaus A.G. Memel tarnui Hansui Brumshagenui alaus darykloje. Vokietija. 1939-1944 m.Su irasais - "Vereinigte Sprit u BrSee Sold Price
SoldGruss aus Schwarzort Lithuania LithuanianJuodkrante, Gruss aus Schwarzort, 1900 m.Verlag v. Rob. Schmidt, Memel.Atvirukas 9 x 14. Siusta pastu 1900 m.See Sold Price
SoldJonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
SoldHansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
SoldAdomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
SoldAlbert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
SoldJuozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
SoldKazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.ÅœSee Sold Price
SoldIgnacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
SoldVytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
SoldNijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
SoldEdward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
SoldPaukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price