Sold2020Mikalojus Salkauskas NatiurmortasMikalojus Salkauskas (1935-2002) Natiurmortas 1980, drb., al., 73 x 54See Sold Price
Sold2022Henrikas Salkauskas KompozicijaHenrikas Salkauskas (1925-1979)Kompozicija1964, kart., misri technika, 75,5 x 101,5Sign. AD: Henry Salkauskas 1964Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2023Antanas Martinaitis Natiurmortas su vazaAntanas Martinaitis (1939-1986) Natiurmortas su vaza 1974, kart., al., 59,5 x 56 Sign. KP: Martinaitis Antanas 74 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2022Arvydas Saltenis Natiurmortas su leleArvydas Saltenis (g. 1944)Natiurmortas su lele2016, drb., al., 80 x 100Sign. AD: ASKeywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2020Adomas Galdikas Natiurmortas su gaideliuAdomas Galdikas (1893-1969) Natiurmortas su gaideliu 1933, kart., guas., 31,4 x 35 Sign. AK: A Galdikas, AD: -33See Sold Price
Sold2020Augustinas Savickas Natiurmortas ant knygu spintosAugustinas Savickas (1919-2012) Natiurmortas ant knygu spintos 1959, drb., al., 72 x 50 Sign. AD: A. Savickas 59See Sold Price
Sold2022Eugenijus Kulvietis Natiurmortas su uogomisEugenijus Kulvietis (1883-1959)Natiurmortas su uogomisâ“ 1925, kart., al., 22 x 38Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2023Samuel Bak NatiurmortasSamuel Bak (g. 1933) Natiurmortas XX a. II p., pop., litografija 46,5 x 39, tir. 210/250 Sign. AD: BakSee Sold Price
Sold2022Mikalojus Vilutis (Lithuanian, b. 1944)"Karys" (warrior), 1989, Lithograph attached to cardboard, 47 x 41 cm, Hand-signed, titled and datedSee Sold Price
Sold2022Mikalojus Vilutis Geltona NijoleMikalojus Povilas Vilutis (g. 1944) Geltona Nijole 1973, pop., silkografija, 28, x 23,5, lakstas, 42 x 30, tir., 17/30 Sign. AD: M. Vilutis 1973 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2022Paskauskaite Natiurmortas su vazaLili Janina Paskauskaite (1925-2012) Natiurmortas su vaza 1986, pop., sausa adata, 49 x 24, lakstas 61 x 38 Sign. AK: kliseje Lili 1986 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2021Petras Kiaulenas Lithuania LithuanianPetras Kiaulenas (1909-1955)Natiurmortas su vaisiais1954, drb., al., 21,5 x 26Sign. AK: Petras Kiaulenas 1954See Sold Price
Sold2019Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893 - 1969) Natiurmortas su liaudies skulpturelemis 1929, cardboard, tempera, 38 x 27 Signed upper left: AGaldikas - 29 Represented in: "Adomas Galdikas. Lyrines abstrakcijos erdviuSee Sold Price
Sold2021Max Band Lithuania LithuanianMaksas Bandas (Max Band, 1900-1974)Natiurmortas su vaisiaisXX a. 5 des. drb., al., 38 x 55Sign. AK: Max BandSee Sold Price
Sold2021Vilutis Lithuania LithuanianMikalojus Povilas Vilutis (g. 1944)Angelas (Angel)1991, kart., akr., 57,3 x 47,5Sign. AD: M. Vilutis 1991See Sold Price
Sold2019Murinas Lithuania LithuanianBronius Murinas (1906 - 1986) Natiurmortas su gelemis vazoje ir obuoliais XX century 3rd quarter, oil on canvas, 71,5 x 56 Signed lower right: Br.See Sold Price
Sold2019Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893 -1969) Natiurmortas su svilpyne ir liaudies skulpturelemis 1930, paper, tempera, 45,5 x 38 Signed upper left: A Galdikas - 30See Sold Price
Sold2019Naujokaitis Lithuania LithuanianAudrius Naujokaitis (1961 - 2012) Natiurmortas/Gyvates galva (Still Life/ Head of Snake) 1992, oil on canvas, 121,8 x 81,3 Signed lower right: A NaujokSee Sold Price
Sold2021Barbora Didziokiene Lithuania LithuanianBarbora Didziokiene (1896-1976)Natiurmortas su grybais1954 drb,, al., 40 x 47Sign., AD: B. Didziokiene 1954See Sold Price
Sold2021Sofija Urbonaviciute Lithuania LithuanianSofija Urbonaviciute-Subaciuviene (1915-1980)Natiurmortas su vazaXX a. I p., drb., al., 40 x 50Sign. AD: Sofija UrbonaviciuteSee Sold Price
Sold2018Monograph catalog Ciurlionis 1914 LithuaniaMikalojus Konstantinas ciurlionisN. K. Churlanis. Petrograd: Publishing house "Apollo", 1914. 61, p: iliustr.Knyga apie dailininko kuryba isleido garsi to meto rusu leidykla "Apolonas", leidusi aukstoSee Sold Price
Sold2021Sv. Mikalojaus baznycia, 1940Sv. Mikalojaus baznycia, 1940Broliu E. ir B. Zdanausku fotostudija (antspaudas kitoje puseje)E. i B. Zdanowscy Wilno (ispaudas AD)Fotografija, 23 x 16,51940, VilniusKeywords: Lithuanian Lithuania WilnSee Sold Price
Sold2018Photography Jozef Czechowicz Wilno LithuaniaJuozapas Cechavicius (Jozef Czechowicz, 1818-1888) Sv. Mikalojaus cerkve Didziojoje gatveje 1869-1882, nuotr. (fotopop., 10 x 13) priklijuota ant kartono, 18,1 x 12.See Sold Price