Auction small antiques, session 4/4 2020-02-13 Auction - 256 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl

Lot Number: Lowest
Decoration: Aardewerken schotel blauw decor van bloemen, Holland ca. 1675, 35 cm diameter (chips aan rand)
5000: DecorationEst. €25-€50
Decoration: 4 Delftsblauwe aardewerken schotels met pauwendecor, 18e eeuw, De Porceleyne Lampetkan en De Porceleyne Claeuw 16 cm, 26 cm en 26,5 cm diameter
5001: DecorationEst. €25-€50
Decoration: 2 Arnhemsche Fayence plateel vaasjes met decor Gelrie, model 224, schilder Gerrit Baas 20,5 cm hoog
5002: DecorationEst. €25-€50
Decoration: Frans aardewerken tegeltableau met voorstelling van heuvelachtig landschap met huizen, rivier, boot en visser 42x33 cm (haarlijntje en randchipje achterzijde)
5003: DecorationEst. €100-€150
Decoration: Porseleinen fles naar VOC voorbeeld 24,5 cm hoog
5004: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Distel Amsterdam plateel vaasje met stadswapen van Valkenburg 14,5 cm hoog en Purmerend plateel vaasje 9,5 cm hoog
5005: DecorationEst. €80-€120
Decoration: Gemerkt Wolbers, Dirk, aardewerken sculptuur van zittend naakt, gedateerd 1918, 17 cm hoog (gelijmd)
5006: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Rozenburg Den Haag eierschaal porseleinen vaasje, model 814, schilder H G A Huyvenaar, jaarletter 1901, 16 cm hoog (schade en delen manco)
5007: DecorationEst. €100-€150
Decoration: Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom Perzisch decor 31 cm diameter
5008: DecorationEst. €100-€150
Decoration: Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas met floraal decor en insecten, jaarletters 1922, schilder PCM de Fouw, 33,7 cm hoog
5009: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Engelse aardewerken dekselschaal met symbolen van Vrijmetselarij, 16 cm hoog
5010: DecorationEst. €40-€80
Decoration: Zuid Holland plateel beeld, Peliaan, ontwerp Jan Schonk, 20 cm hoog (snavel restauratie, enkele stootchips)
5011: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Porcelyne Fles Delft aardewerken gelobde schotel met blauw bloemdecor , jaarletters 1941, schilder V, 30,5 cm diameter
5012: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Zuid Holland Gouda plateel schotel met Jugendstil floraal decor 30,5 cm diameter, Ivora Gouda plateel tafelschemerlampvoet met decor BA, model 117, schilder WvW 30 cm hoog (chipjes standring en
5013: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Bussel, Willy van, geb. 1951, porseleinen bolvaasje met slanke hals en fraai blauw kristalglazuur 16,5 cm hoog. De vazen, schalen, dekselpotten e.d. van Willy van Bussel zijn gedraaid van
5014: DecorationEst. €40-€80
Decoration: Ovale Schoonhoven Holland plateel jardiniere met decor Donau 8,5 cm hoog, 24 cm breed, Arnhemsche Fayence plateel bonbonschaaltje 13 cm hoog, 19 cm breed en aardewerken tabakspot in de vorm van een
5015: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Arnhemsche Fayence ronde plateel schaal met decor Poplo 27,5 cm diameter, 2 kannetjes 13,5 cm hoog (2x schade) en ovaal dienblad met decor Persian 37x25 cmÂ
5016: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Tichelaar Makkum polychroom aardewerken kraaienkommetjes, peer en 3 schotels
5017: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Zuid-Holland Gouda plateel jardiniere decor Corona 1923 (27.5 cm breed) en jardiniere decor Cringo door D. van der Bree 1926 (25.5 cm breed)
5018: DecorationEst. €50-€500
Decoration: Terraco Draak Beesel keramiek beeldengroep Maria met kind 30,5 cm hoog, man met zaag 38 cm hoog (sokkel gelijmd) en religieus kruikje 23,5 cm hoogÂ
5019: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 2 antieke aardewerken schotels met accoladerand en polychroom decor van figuren met vlag, parasol en vlinders 25 cm diameter (stukje glazuur van hoed)
5020: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Russel Tiglia Tegelen, aardewerken schotel met abract decor van een gezichten, 36 cm diameter
5021: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Mobach ronde keramische schaal met fraai glazuur 20 cm diameter, Mobach potje 11,5 cm diameter en Zaalberg ronde schaal 19,5 cm diameter
5022: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Koninklijk Plazuid aardewerken Heilighartbeeld 34 cm hoog en WC Brouwer voor van Rossum Utrecht, aardewerken crucifix 41,5x32 cm (chipjes)Â Â
5023: DecorationEst. €50-€100