Auction small antiques, session 4/4 2020-02-13 Auction - 256 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 7

ReligionDecorationDecoration
Arnhem, Netherlands

Auction small antiques, session 4/4

This auction contains 300 lot numbers with nice antiques from Europe
Lot Number: Lowest
Decoration: Verzameling diverse minitatuur Boeddhabeeldjes en kopjes
5144: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Kalender, Daja, herkomst Sumatra, Samosir, Tobameer, bamboe en been
5145: DecorationEst. €40-€80
Decoration: Antiek Aziatisch houten dubbeldeurs doosje met fraaie beschildering en houtsnijwerk en glasplaatjes, binnen in doosje 28 ijzeren punten met weerhaakjes, herkomst Bali en bedoeld voor
5146: DecorationEst. €200-€400
Decoration: Zeer fraaie gedecoreerde Nautilusschelp met Aziatisch decor, 17 cm breed
5147: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Koopje houten doosjes met intarsia en bamboestokjes, houten beeldje, messing Boeddhabeeldjes, houten doosje met benen spel, houten beertje, spekstenen leeuwtje, Boeddhahoofdje en stenen aapje
5148: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Balinees coromandelhouten bestoken buste vrouw 30 cm hoog en object vogels in bloeiende boom 22,5 cm hoog
5149: DecorationEst. €40-€80
Decoration: 5 Aziatische porseleinen celadon objecten (hoogste vaasje is onbeschadigd 20,5 cm hoog, rest heeft schade)
5150: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Oud Indisch rijkbestoken snaarinstrument met muntjes ingelegd 88 cm lang
5151: DecorationEst. €50-€100
Glass: Gemerkt Lalique, R, glazen schotel met fraai decor in bodem 23,5 cm diameter
5152: GlassEst. €100-€150
Glass: Kosta Boda vaas met decor bloem, decor Ulrica Hydman, Vallian, 21,5 cm hoog
5153: GlassEst. €50-€100
Glass: Copier Leerdam bruine glazen vaas 21 cm hoog (gebruikssporen)
5154: GlassEst. €25-€50
Glass: Anoniem, Glazen sculptuur van een hert, 32 cm hoog
5155: GlassEst. €40-€80Lot Passed
Glass: Copier Leerdam spijkervaasje, 9 cm hoog
5156: GlassEst. €25-€50
Glass: Rode glazen puntsschaal 28 cm hoog, 73x31 cm
5157: GlassEst. €50-€100
Glass: Gemerkt Lalique, R, glazen schaal met vogelpaartjes decor 5,5 cm hoog, 22 cm diameter
5158: GlassEst. €100-€150
Glass: 2 18e eeuwse geslepen glazen en slingerglas 17,5 en 22 cm hoog en slingerglas 17,5 cm hoog
5159: GlassEst. €100-€150
Glass: Leerdam glazen schotel met tincraquele 22,5 cm diameter en bolvaasje 9 cm hoog,9,5 cm diameter
5160: GlassEst. €50-€100
Glass: 2 glazen vazen en pressepapier, ontwerp John Ditchfield, 18, 14 en 13 cm hoog
5161: GlassEst. €50-€100
Glass: 3 Leerdam glazen spijkerbollen verschillende maten 7 cm, 9 cm en 12 cm diameter
5162: GlassEst. €50-€100
Glass: Glazen vaas, Leerdam, gemerkt, H.G. Verwey 2013, 18 cm diameter
5163: GlassEst. €50-€100
Glass: Anoniem, Glazen scultuur van twee katten, 26 cm hoog
5164: GlassEst. €40-€80
Glass: Anoniem, Glazen scultuur van mens met vleugels, 41 cm hoog
5165: GlassEst. €100-€150
Glass: Blauwkleurig glazen siervaasje, V. Nason & C., Murano Italy, 14 cm hoog
5166: GlassEst. €50-€100
Glass: Glazen beschilderde kandelaar 17 cm hoog, schaaltje 7,5 cm hoog en bonbonniere 13,8 cm diameter
5167: GlassEst. €50-€100