Nr 2 kunst en moderne schilderijen 2023-12-30 Auction - 199 Price Results - Arthur Erfmann in holland - Page 8

Bloemen prachtNaar huisWintergezicht met Den Haag op de achtergrond.
Berkel En Rodenrijs, Holland , Netherlands

Nr 2 kunst en moderne schilderijen

Lot Number: Lowest
Collectie perfect 2 x map: Collectie perfect 2 x map valuta in verzamelmap. A diversen
0183: Collectie perfect 2 x mapEst. €200-€300Lot Passed
Euro cassettes: Euro cassettes 45 stuks , diversen landen met de munteenheid. A div
0184: Euro cassettesEst. €150-€170Lot Passed
Troonafstand Juliana 1980.: Troonafstand Juliana 1980. Muntenset voor de herdenking. B div
0185: Troonafstand Juliana 1980.Est. €100-€120Lot Passed
Munten diverse landen: Munten diverse landen Diverse munten B div
0186: Munten diverse landenEst. €200-€300Lot Passed
Muntenset diverse landen: Muntenset diverse landen veel munten van euro landen . A div
0187: Muntenset diverse landenEst. €150-€250Lot Passed
Militaire horloges: Militaire horloges Doos met horloge voor de verzamelmap. 40 stuks B div
0188: Militaire horlogesEst. €200-€300Lot Passed
mannelijk naakt: mannelijk naakt Olie op doek, aangebracht in een grenen lijst A 40 x 140
0189: mannelijk naaktEst. €400-€500Lot Passed
Grijzen vlakken: Grijzen vlakken olie op doek, met zeer lichte vlakken grijs door elkaar , abstract werk. A 80 x 80
0190: Grijzen vlakkenEst. €400-€500Lot Passed
Wijnrood met orange: Wijnrood met orange Vlakken met een contrast kleur. olie op doek. A 100 x 100
0191: Wijnrood met orangeEst. €500-€600Lot Passed
Vlakken met creme en bruin.: Vlakken met creme en bruin. Olie op doek, met metalenlijst. ook vlakken als combinatie . A 95 x 95
0192: Vlakken met creme en bruin.Est. €500-€600Lot Passed
De Can Can danser: De Can Can danser Gescheptpapier , werk is zonder lijst en Heiboer heeft er een serie van gemaakt. A 88 x 107
0193: De Can Can danserEst. €400-€500Lot Passed
De Danser.: De Danser. Geschept papier , techniek plakkaatverf. Gesigneerd A 88 x 107
0194: De Danser.Est. €400-€500Lot Passed
De Vier vrouwen.: De Vier vrouwen. Geschept papier, schildertechniek plakkaatverf. gesigneerd. A 87 x 107
0195: De Vier vrouwen.Est. €400-€500Lot Passed
2 Vrouwen en slang met vogel: 2 Vrouwen en slang met vogel Zeefdruk, met lijst en mat glas. gesigneerd 1998, nr 169 van 250. A 50 x 70
0196: 2 Vrouwen en slang met vogelEst. €400-€500Lot Passed
De vrouw en kat.: De vrouw en kat. Zeefdruk , gesigneerd "90 , met lijst . gesigneerd. A 50 x 70
0197: De vrouw en kat.Est. €400-€500Lot Passed
Naar huis: Naar huis Bronsbeeld met 2 boeren op weg naar huis . Met schep en zeis, deze zijn demontabel. verder heeft het beeld een mooie patina en is ook verkocht bij Simonis en Buunk in 1990. Werk is
0198: Naar huisEst. €12,000-€14,000Lot Passed
Houten beeld Corneille: Houten beeld Corneille naar Corneille gemaakt de opbouw van verschillende kleuren en uitvoering. hoog 52 cm breed 47 cm en diep 15 cm. B diversen
0199: Houten beeld CorneilleEst. €600-€700Lot Passed
Autobrug bij Overschie: Autobrug bij Overschie Is bij de flat met de reclame van Leeuwen buizen. olie op doek, met zilveren lijst gesigneerd R,o A 80 x 100
0200: Autobrug bij OverschieEst. €700-€800Lot Passed
Naakte dame van Wesselmann: Naakte dame van Wesselmann Zeefdruk , naakt met tekst van de vermelding. galerie Plura Milano. A 50 x 100
0201: Naakte dame van WesselmannEst. €1,100-€1,400Lot Passed
Naakt 1985.: Naakt 1985. Olie op doek, gesigneerd L.b Was de zoon van Jan Mankes. A 60 x 80
0202: Naakt 1985.Est. €600-€700Lot Passed
Misterio de mal 11: Misterio de mal 11 Zeefdruk , met vlakken en kleur. anno 1994. A 40 x 40
0203: Misterio de mal 11Est. €200-€300Lot Passed
Plaza Venezia: Plaza Venezia Zeefdruk, 1999 nr 7 / 25 A 84 x 84
0204: Plaza VeneziaEst. €300-€400Lot Passed
Plaza Venezia 11: Plaza Venezia 11 Zeefdruk , 1999, 7 / 25 heeft geen glas. A 84 x 84
0205: Plaza Venezia 11Est. €300-€400Lot Passed