Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold20233 Chokwe Lamellaphones, "tyitanzi"3 Lamellophone, "tyitanzi" Chokwe, Angola Ohne Sockel / without base Holz, Eisen. L 10 - 21,5 cm. Provenienz: - Piet van Boxel, Den Haag, Niederlande. - de Zwaan Auktion, Amsterdam, Niederlande. 10.05See Sold Price
2023A Mossi FluteFlöte Mossi, Burkina Faso Ohne Sockel / without base Holz. H 38 cm. Provenienz: - Piet van Boxel, Den Haag, Niederlande. - de Zwaan Auktion, Amsterdam, Niederlande. 10.05.2022. Lot 3701. - ChristSee Sold Price
Sold2024A Bamileke FluteKerbflöte Bamileke, Kamerun Mit Sockel / with base Holz. H 25,5 cm. Provenienz: - Piet van Boxel, Den Haag, Niederlande. - de Zwaan Auktion, Amsterdam, 10.05.2022, Lot 3701. - Christian Zingg (19See Sold Price
Sold2024A Mossi FluteFlöte Mossi, Burkina Faso Ohne Sockel / without base Holz. H 38 cm. Provenienz: - Piet van Boxel, Den Haag, Niederlande. - de Zwaan Auktion, Amsterdam, Niederlande. 10.05.2022. Lot 3701. - ChristSee Sold Price
Sold2023A Bamileke FluteFlöte Bamileke, Kamerun Mit Sockel / with base Holz. H 21,5 cm. Provenienz: - Piet van Boxel, Den Haag, Niederlande. - de Zwaan Auktion, Amsterdam, Niederlande. 10.05.2022. Lot 3701. - ChristianSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decorEen porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor inEen stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met tweTwee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met twee figuren op de voorgrond. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold20151737 Vauban on Fortifications and Mines Numerous Plates"De l`attaque et de la defense das places...", by Sebastian Vauban, printed by Den Haag - La Haye, Pierre de Hondt, 1737. 216 pages containing 34 of the 36 folding plates as called for (lacking platesSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauweEen porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold20181629 Antique Illustrated Dutch Book 200 Albrecht DurerDer Zielen Lust-hof inhoudende I. Het leven en lijden onses Heeren Jesu Christi met Meditatien daer op, uyt Ludovico de Ponte. II. De Wercken der Apostelen. III. De Openbaringe van St. Jan. P.L. PaetsSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022DUTCH LOCK CHEST C. 1811 FROM VAN DE MILLER FAMILY IN DEN HAAG HOLLAND 20 X 20 X 34DUTCH LOCK CHEST C. 1811 FROM VAN DE MILLER FAMILY IN DEN HAAG HOLLAND 20 X 20 X 34See Sold Price
Sold2020[Houdini] Gordianus. De Amateur Boeien-Koning. Den[Houdini] Gordianus. De Amateur Boeien-Koning. Den Haag: A.W. Segboer’s Uitgevers-Maatschappy, ca. 1923. Grey printed boards. Illustrated with line drawings and photographs of Houdini. 8vo. Pale damSee Sold Price
Sold2022Andreas Brandt, UntitledAndreas Brandt Untitled 2011acrylic on linen 11.75 h × 19.75 w in (30 × 50 cm) Signed and dated to verso 'Brandt 2011'. Provenance: De Rijk / Chabot Fine ArSee Sold Price
Sold2022Andreas Brandt, UntitledAndreas Brandt Untitled 2010acrylic on linen 11.75 h Ăƒâ€” 19.75 w in (30 Ăƒâ€” 50 cm) Signed and dated to verso 'Brandt 2010'. Provenance: De Rijk / Chabot Fine Art, Den HaaSee Sold Price
SoldROMAIN STEPPE (1859-1927)Description ENSailboats at night with city in background. Oil on canvas. Signed 'Romain Steppe'.Beschrijving NLZeilboten bij nacht met stad in achtergrond. Olie op doek. Getekend 'Romain Steppe'.See Sold Price
Sold2022A Collection of Rozenburg Den Haag Cups and SauceSaucers are 12 cm. in diameter, with restorations.See Sold Price
Sold2022A Collection of 3 Rozenburg Den Haag Cups and SaucersSaucer is 12 cm. in diameter, with restorations.See Sold Price
BonhamsCharles Henri Joseph Leickert (Dutch, 1816-1907) Oud tol in Warmond 16 1/2 x 22 1/4in (42 x 56.5cm)$4,000(1 bid)
Oct 16Rob Michiels AuctionsA rare and very large blue and white Dutch Delft 60-piece tile mural depicting Hannibal, 17th C.€16,000
20 hrs LeftFrost & NicklausAntoine Godeau, Tableaux de Penitence in German 1739, 19 Woodcut Plates$500
Oct 17Dan Morphy AuctionsALL ORIGINAL DYNAMITE DETONATOR CALLED THE DUPONT BLASTING MACHINE NO. 3A W/ BRASS LABEL$150
4 days LeftBlanc de Chine AuctionsFRENCH ART DECO STYLE SILVER-PLATED TEA SET, PARIS, C1930, CHRISTOFLE£750
4 days LeftBlanc de Chine AuctionsANTIQUE SILVER-PLATED ROSE BOWL, SHEFFIELD, C1890, MAPPIN & WEBB£100