European Paintings, Art & Antiques. 2016-12-07 Auction - 445 Price Results - Zeeuws Veilinghuis in nl - Page 6

Piekeniersharnas met helm en piek. Nederland,Grote zilveren koffiekan met houten handgreep. StaandeStaand horloge in eikenhouten kast met palissander- en
Middelburg, Netherlands

European Paintings, Art & Antiques.

European Paintings, Art & Antiques. Incl. Royal and Noble estates.
Lot Number: Lowest
Acht zilveren viscouverts. Mt. Van Kempen en Zn.: Acht zilveren viscouverts. Mt. Van Kempen en Zn. Voorschoten, Jl. 1920.
2068: Acht zilveren viscouverts. Mt. Van Kempen en Zn.Est. €200-€300
18-kt gouden beursbeugeltje met tasje. Mt.: 18-kt gouden beursbeugeltje met tasje. Mt. onduidelijk/onbekend. Middelburg. Jl. 1772. B. 6,5 cm.
2070: 18-kt gouden beursbeugeltje met tasje. Mt.Est. €500-€600
Zilveren miniatuur tabakspot met binnendeksel. Mt.: Zilveren miniatuur tabakspot met binnendeksel. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam, Jl. 1739. H. 4 cm. Tot. gew. ca. 40 gr.
2072: Zilveren miniatuur tabakspot met binnendeksel. Mt.Est. €800-€1,000
Drie-rijig bloedkoralen collier met 14-kt gouden: Drie-rijig bloedkoralen collier met 14-kt gouden haakslot, Zuid-Beveland, 19e eeuw. Diam. 7,4 - 16,1 mm. Tot. gew. ca. 170 gr.
2080: Drie-rijig bloedkoralen collier met 14-kt goudenEst. €1,200-€1,600
Zilveren nootmuskaatrasp. Hollands gekeurd,: Zilveren nootmuskaatrasp. Hollands gekeurd, Biedermeier, 19e eeuw. H. 6,5 cm.
2083: Zilveren nootmuskaatrasp. Hollands gekeurd,Est. €200-€300
Zilveren miniatuur palingemmer. Mt. Frederik van: Zilveren miniatuur palingemmer. Mt. Frederik van Strant, Amsterdam. Ca. 1730. H. 6,5 cm. Gew. ca. 28,2 gr.
2084: Zilveren miniatuur palingemmer. Mt. Frederik vanEst. €500-€600