European Paintings, Art & Antiques. 2016-12-08 Auction - 258 Price Results - Zeeuws Veilinghuis in NL - Page 5

Willem Gerard Hofker (1902-1981), 'Ni Kenjoeng bijAdrien Jean Le Mayeur de Merprès (1880-1958), 'NiÉtienne Pirot (1952), 'Le grand baiser', brons,
Middelburg, Netherlands

European Paintings, Art & Antiques.

European Painting & Indonesian Paintings.
Lot Number: Lowest
18-kt gouden ring, versierd met filigrain en: 18-kt gouden ring, versierd met filigrain en granulatie. Bezet met een amethyst. Bali. Maat 16-1/2 en 52. Tot. gew. ca. 5,8 gr.
0103: 18-kt gouden ring, versierd met filigrain enEst. €200-€300
A 14-kt golden lidded box, decorated with floral: A 14-kt golden lidded box, decorated with floral motifs. Probably for betel nuts. Indonesia, 19th century. Tot. weight ca. 33,2 gr.
0105: A 14-kt golden lidded box, decorated with floralEst. €800-€1,200
Willem Gerard Hofker (1902-1981), 'Portraits of a: Willem Gerard Hofker (1902-1981), 'Portraits of a Javanese girl and a Balinese girl', signed lower left, and annotated 'I Gemblong naar de tempel', and dated 'Bali 21 September 1938' lower right,
0106: Willem Gerard Hofker (1902-1981), 'Portraits of aEst. €25,000-€35,000
Bernard Johann de Hoog (1866-1943), 'Moeder met twee: Bernard Johann de Hoog (1866-1943), 'Moeder met twee kinderen in Larens interieur', gesigneerd l.o., doek, afm. 66 x 51 cm.
0205: Bernard Johann de Hoog (1866-1943), 'Moeder met tweeEst. €1,800-€2,000
Navolger van Abraham Storck, 'De walvisvangst',: Navolger van Abraham Storck, 'De walvisvangst', onduidelijk gesigneerd r.o., vermoedelijk 18e eeuw, doek, afm. 70 x 91 cm.
0209: Navolger van Abraham Storck, 'De walvisvangst',Est. €2,500-€3,500
Hollandse School (17e eeuw), 'Volksfeest onder: Hollandse School (17e eeuw), 'Volksfeest onder pergola', met monogram / annotatie r.o., pentekening, afm. 20 x 31 cm. Met oude toeschrijving aan Cornelis Droochsloot (1630-1673). Herkomst:
0214: Hollandse School (17e eeuw), 'Volksfeest onderEst. €400-€600