Antiques and African Art auction session 2/4 2020-02-11 Auction - 307 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 5

Afican ArtArtClock
Arnhem, Netherlands

Antiques and African Art auction session 2/4

An auction of antique and African Art, total 300 lot numbers
Lot Number: Lowest
Art: Theo Selhorst (1891-1982)Leiden in 1932, paneel 40x50 cm
0396: ArtEst. €50-€100
Furniture: Mahoniefineer 2-deurs boekenkastje, 19e eeuw 154 cm hoog, 103 cm breed, 43,5 cm diep
0397: FurnitureEst. €80-€140
Decoration: Staffordshire 2 Engelse aardewerken raamhondjes, 24 cm hoog
0398: DecorationEst. €25-€50
Art: Gesigneerd C Vreedenburg, Landschap met arbeiders en paard en wagen, binnenhalen van het hooi, paneel 36x78 cm
0399: ArtEst. €200-€400Lot Passed
Art: Johannes Hessel Brolsma (1909-1990)Hollands landschap met molens aan plas met moeder en kind, paneel 59x82 cm
0400: ArtEst. €250-€350Lot Passed
Clock: Antiek Engels staand horloge in eiken met mahonie kast, uurwerk voorzien met datum- en secondeaanduiding, wijzerplaat met beschildering van de Netley Abbey, adres W Birnett Market Besworth, 214 cm
0401: ClockEst. €150-€250
Art: Gesigneerd Joosten, J, Figuren en boten aan de kust, doek 50x60 cm
0402: ArtEst. €50-€100
Decoration: 6 antieke houten speculaas/koekplankjes
0403: DecorationEst. €25-€50
Furniture: 2 notenkleur Louis Quinze stijl armstoelen met klassieke stoffering
0404: FurnitureEst. €50-€100
Furniture: Mahonie en palissanderfineer op eiken 17e eeuwse kast met 2 deuren met bloemmotief intarsia op deuren buitenzijde en ruitmotief op binnenzijde deuren en 2 lades, met messing beslag 140 cm
0405: FurnitureEst. €200-€400
Decoration: 2 Japanse bronzen cloisonne vazen met olifantsoren 36,5 cm hoog
0406: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Aziatisch houten bestoken beeld van een liggende Boeddha 16,5 cm hoog, 50 cm breed
0407: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Gesigneerd C Peeters, Landschap met uitzicht op Arnhem, doek gedateerd 1996, 35x100 cm
0408: DecorationEst. €100-€150
Art: Herman Moerkerk (1879-1949)Binnenplaats met trapje en converserende vrouwen, aquarel tekening 34x26 cm
0409: ArtEst. €80-€120
Art: Geo Poggenbeek (1853-1903)Boomgaard, paneel 17,5x25,5 cm
0410: ArtEst. €200-€400Lot Passed
Clock: Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, in eiken kast, vroeg 19e eeuw 147 cm hoog
0411: ClockEst. €100-€200
Art: Hermanus Antonius (Henri) Daalhoff (1867-1953)Boerin op erf met kippen, maroufle 19x24,5 cm
0412: ArtEst. €80-€120
Art: Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op stad met haven, doek 60,5x50,5 cm
0413: ArtEst. €200-€400
Carpets: Oosters handgeknoopt kleed 197x115 cm
0414: CarpetsEst. €50-€100
Furniture: Ovale 19e eeuwse mahoniefineer tafel 73,5 cm hoog, blad 113x84 cm
0415: FurnitureEst. €50-€100
Carpets: Oude Oosterse tas, Belouch, 96x45 cm
0416: CarpetsEst. €25-€50
Furniture: Noten Biedermeier tafel met palissanderhouten gecontourneerd blad en marqueterie van muziekinstrumenten en bloemen 75 cm hoog, 75x58,5 cm
0417: FurnitureEst. €50-€100
Lamps: Houten polychroom gekleurde hanglamp 4 cm hoog
0418: LampsEst. €50-€100
Carpets: Oosterse handgeknoopte loper, ca. 1920, 311x74 cm
0419: CarpetsEst. €50-€100