Antiques and African Art auction session 2/4 2020-02-11 Auction - 307 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 7

Afican ArtArtClock
Arnhem, Netherlands

Antiques and African Art auction session 2/4

An auction of antique and African Art, total 300 lot numbers
Lot Number: Lowest
Art: Anoniem, 6 diverse aquarellen met wit krijt opgehoogd van vrouw in kleding van Russia, Spain, Italy, England, France en Germany, per stuk 27x18 cm
0444: ArtEst. €200-€400
Art: Onduidelijk gesigneerd zeilboot op meer, board gedateerd 1984, 24x33 cm
0445: ArtEst. €50-€100
Art: Rosa Catherina Mogendorff (1907-1969)Oosters tafereel met 2 figuren, aquarel gedateerd 1928, 28x44 cm
0446: ArtEst. €50-€100
Carpets: Oud hangeknoopt Oosters kleed, 195x111 cm
0447: CarpetsEst. €50-€100Lot Passed
Carpets: Oosters handgeknoopt kleed 204x126 cm
0448: CarpetsEst. €50-€100
Carpets: Handgeknoopt Oosters kleed, 162x122 cm
0449: CarpetsEst. €50-€100
Carpets: Oosters handgeknoopt kleed (slijtage), 223x130 cm
0450: CarpetsEst. €50-€100
Furniture: Eiken tinbuffet met laden in de onderkast, 176 cm hoog, 107 cm breed, 40,5 cm diep
0451: FurnitureEst. €150-€250
Decoration: 20 stuks diverse antieke tinnen gebruiksvoorwerpen
0452: DecorationEst. €100-€200
Decoration: 2 Antieke tinnen schotels, 40Â en 44 cm diameter, 3 tinnen kannen en een tinnen brandewijnkom
0453: DecorationEst. €100-€150
Carpets: Oosters handgeweven kleed met voorstelling van jacht 145x74 cm
0454: CarpetsEst. €50-€100
Carpets: Zeer fraaie Kelim met geometrische motieven, 205x152 cm
0455: CarpetsEst. €50-€100
Art: Antieke topografische kaart, Utriusque Frisiorum Regionis noviss desciptio, 1568, 34x51 cm
0456: ArtEst. €80-€120
Art: Antieke topografische kaart Guiljelmus Blaeu, Tabula Magellancia, uit 1635, 42x54 cm
0457: ArtEst. €200-€400
Art: Antieke topografische kaart van Dockum, J Bleau uit 1649, 41x54 cm
0458: ArtEst. €200-€400Lot Passed
Art: Antieke topografische kaart, Tabulae Domini Groeningae Quae et complectitur maximam paretem Drentiae Emendata a F de Wit, ca. 1670, 47x55 cm
0459: ArtEst. €100-€150
Decoration: 2 inheemse speren waarvan 1 met houten schede 266 cm en 295 cm hoog en houten boog 213 cm
0460: DecorationEst. €100-€200
Art: Lars Norrman (1915-1979)Landschap met aanleg van stuwmeer, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm
0461: ArtEst. €40-€80Lot Passed
Art: Lars Norrman (1915-1979)Landschap met electriciteitsmasten, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm
0462: ArtEst. €40-€80Lot Passed
Art: Helen Sieger (1911-2010)Compositie met figuur, litho gedateerd 1982, 79/100, 38x32,5 cm
0463: ArtEst. €25-€50
Art: Anoniem, Compositie zonder titel, gemengde techniek 62x46 cm
0464: ArtEst. €25-€50Lot Passed
Art: Jan Louis Vorkink (1933-2010)Compositie zonder titel, litho gedateerd 1969, 31x42 cm
0465: ArtEst. €25-€50
Art: Oscar Venema (1971-)Compositie met muzikanten, olieverf 45x45 cm
0466: ArtEst. €50-€100
Art: Onduidelijk gesigneerd, Compositie met hanen, aquarel op textiel, 50x38 cm
0467: ArtEst. €100-€200Lot Passed