Lot Number: Lowest
0617: Fish, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, Specimen, Green River Formation,Est. US$700-US$3,500
0619: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Oblisk, TowerEst. US$60-US$300
0621: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Freeform, CarvingEst. US$80-US$400
0623: Dinosaur, Fossil, Natural, Collectible, Specimen, Bone, FluorescentEst. US$200-US$1,000Lot Passed
0627: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Oblisk, TowerEst. US$32-US$160
0631: Petrified Wood, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, SlabEst. US$40-US$200
0633: Dinosaur, Fossil, Natural, Collectible, Specimen, Bone, Slab, FluorescentEst. US$44-US$220
0638: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Animal, FigurineEst. US$16-US$80