Lot Number: Lowest
0342: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Oblisk, TowerEst. US$28-US$140
0343: Petrified Wood, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, SlabEst. US$44-US$220
0345: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, SphereEst. US$28-US$140
0347: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Worry StoneEst. US$12-US$60
0350: Shark, Fossil, Natural, Collectible, Specimen, Tooth, MegalodonEst. US$160-US$800