Lot Number: Lowest
0125: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Wand, Double-Terminated, AmethystEst. US$48-US$160
0133: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Tumbled, CitrineEst. US$66-US$220
0135: Dinosaur, Bone, Fossil, Natural, Collectible, Specimen, SlabEst. US$96-US$320
0136: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Slab, Rhodochrosite, PyriteEst. US$150-US$500
0137: Rock, Crystal, Natural, Collectible, Mineral, Specimen, Rhodochrosite, Polished EndEst. US$120-US$400
0139: Rock, Crystal, Natural, Jewelry, Pendant, Sterling, RhodochrositeEst. US$72-US$240
0140: Rock, Crystal, Natural, Jewelry, Pendant, Sterling, Imperial JasperEst. US$72-US$240