Lot Number: Lowest
0029: Petrified Wood, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, SlabEst. US$44-US$66
0030: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Oblisk, TowerEst. US$40-US$60
0041: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Oblisk, TowerEst. US$44-US$66
0042: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Animal,Est. US$28-US$42