Nr 2 kunst en moderne schilderijen 2023-12-30 Auction - 199 Price Results - Arthur Erfmann in holland - Page 9

Bloemen prachtNaar huisWintergezicht met Den Haag op de achtergrond.
Berkel En Rodenrijs, Holland , Netherlands

Nr 2 kunst en moderne schilderijen

Lot Number: Lowest
Voor de lady: Voor de lady Hanger bezet met imitatie opaal, bruto 10,3 gram taxatie € 350,- / € 500,- A diversen
0207: Voor de ladyEst. €500-€600Lot Passed
Ring zilver 1e gehalte: Ring zilver 1e gehalte Met marcaziet en onyx taxatie € 50 ,- / € 80,- met originele doos. A diversen
0208: Ring zilver 1e gehalteEst. €100-€200Lot Passed
Diversen zilveren items: Diversen zilveren items Armband en oorringen samen vintage 2e gehalte , en kruis hanger met 2 zilveren ballen van Filigraan A diversen
0210: Diversen zilveren itemsEst. €200-€300Lot Passed
2 etsen van Oostpoort den Rotterdam: 2 etsen van Oostpoort den Rotterdam 2 x ets , maat 48 x 36 en 25,6 x 19,7 mooie staat en veel details. A diversen
0211: 2 etsen van Oostpoort den RotterdamEst. €500-€600Lot Passed
Bloemen pracht: Bloemen pracht Olie op schilderskarton , voorzien van nieuwe lijst , gesigneerd L.o A 59 x 94
0212: Bloemen prachtEst. €7,500-€8,500Lot Passed
Zak met losse munten diverse landen.: Zak met losse munten diverse landen. Veel verschilende munten. B diversen
1140: Zak met losse munten diverse landen.Est. €200-€300Lot Passed