European Paintings, Art & Antiques. 2016-12-07 Auction - 445 Price Results - Zeeuws Veilinghuis in nl - Page 2

Piekeniersharnas met helm en piek. Nederland,Grote zilveren koffiekan met houten handgreep. StaandeStaand horloge in eikenhouten kast met palissander- en
Middelburg, Netherlands

European Paintings, Art & Antiques.

European Paintings, Art & Antiques. Incl. Royal and Noble estates.
Lot Number: Lowest
Strijdhamer, ca. 1520-1550. L. 82 cm.: Strijdhamer, ca. 1520-1550. L. 82 cm.
1030: Strijdhamer, ca. 1520-1550. L. 82 cm.Est. €3,000-€6,000Lot Passed
Ruiterharnas, 1e helft 17e eeuw. H. ca. 150 cm (helm: Ruiterharnas, 1e helft 17e eeuw. H. ca. 150 cm (helm tot knie). In de begrafenisstoet van Michiel de Ruyter werd een vergelijkbaar harnas meegedragen (nu in collectie Rijksmuseum, Amsterdam).
1031: Ruiterharnas, 1e helft 17e eeuw. H. ca. 150 cm (helmEst. €18,000-€22,000
Vergulde juwelendoos in de vorm van een vrouw met: Vergulde juwelendoos in de vorm van een vrouw met ivoren gezicht en staande op marmeren basement. Gesigneerd A. Gori (werkzaam 1895-1925). H. 18 cm.
1037: Vergulde juwelendoos in de vorm van een vrouw metEst. €1,500-€2,000
Houten ikoon met polychrome afbeelding van de: Houten ikoon met polychrome afbeelding van de aartsvader Isaac. Rusland, 19e eeuw. Afm. 30 x 30 cm.
1046: Houten ikoon met polychrome afbeelding van deEst. €300-€400