Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Tvenkinys Katedros aiksteje.Stereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeterburgeSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Trinapolio baznyciaStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. NuotrauSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Kryziaus kelio pradzia KalvarijoseStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeteSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Kryziaus kelio stotis KalvarijoseStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeterSee Sold Price
Sold2020Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury 1858-1915)Vilnius, Antalnio gatve uz sv. Petro ir Povilo baznycios1900 - 1903., stereo nuotrauka, fotopop., sid., brom., kadru dydis 7,7 x 7, uSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. BelmontasStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. Nuotrauka paklijuSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Neris prie TrinapolioStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. NuotrSee Sold Price
2021Stanislaw Rolicz Poland Lithuania LithuanianStanislovas Rolicas (Stanislaw Rolicz, 1913-1997)Vilnius. Katedra1940, pop., litograf., 16 x 13Sign. AK: St. RoliczSee Sold Price
Sold2023Stanislovas Rolicius Gatves vartaiStanislovas Rolicius (Stanislaw Rolicz, 1913-1997) Gatves vartai 1940, pop., ofort., 16 x 14,3 Sign. AK: Wilno 'Brama Jatkowa', AD: parasas 1940 Keywords: Lithuania Lithuanian WilnoSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.ÅœSee Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2020Stasys Eidrigevicius Lithuania LithuanianStasys Eidrigevicius (g. 1949)FiguraXX a., 9 des., pop., tusas, akv., 29,5 x 22See Sold Price
Sold2021S. Maskiewicz Tyszkiewicz Lithuania LithuanianIstoriniai atsiminimai su E. Tiskeviciaus ekslibrisuMaskiewicz, Samuel (1580-1632) Pamietniki Samuela Maskiewicza. Poczatek swoj biora od roku 1594 w lata po sobie idace. Wydane z rekopisow BibliotekiSee Sold Price
4 days LeftChinwe Russell AuctionsCeleste by Ieva PazemeckaiteAcrylic on canvas2023Artwork SignedUS$1,000
4 days LeftChinwe Russell AuctionsIn Harmony with Musicby Ieva PazemeckaiteOil on Canvas2023Artwork SignedUS$500
4 days LeftChinwe Russell AuctionsSpring goddess byIeva PazemeckaiteMix media on canvas2022Artwork SignedUS$250
5 days LeftJeffrey S. Evans & AssociatesPOLISH-LITHUANIAN COMMONWEALTH ARMORIAL ENAMEL-DECORATED BOHEMIAN HISTORISMUS BEAKERUS$110(2 bids)
Jun 29Alice Callahan Auction HouseVYTAUTAS KASIULIS (LITHUANIAN 1918-1995) PASTELS ON PAPERUS$525(2 bids)
Jun 23Schilb Antiquarian Rare Books1842 Hebrew Torah Five Pentacles Parashah Bible Ashkenazi Jew Vilnius LithuaniaUS$8(4 bids)
Jun 26Potter & Potter AuctionsPAUKSTIENE, Jadvyga (Lithuanian, 1913-2005) Quiet Morning a City. 1989. Oil on boardUS$150
6 days LeftPiasaSylvie Fleury (born 1961) Beauty Case, 1995 Chromogenic print 50 x 60 cm Provenance: - Gilbert€1,000
4 days LeftMatsart Auctioneers and Appraisers LTD.Moshe Rosenthalis 1922- 2008 (Lithuanian) Figures in landscape oil on cardboardUS$290
6 days LeftPananti Casa D'Aste S.R.L.Stanislaw Ignacy Witkiewicz (Varsavia, 1885 - Jeziory, 1939) ? Composizione€3,800
6 days LeftPiasaSylvie Fleury (born 1961) En vogue dans Vogue, (diptych) Newspaper collage on cardboard 41 x 30 cm€1,500
6 days LeftPiasaSylvie Fleury (born 1961) Slim Fast Chromogenic print on paper Signed and numbered on the bottom€500
Jul 02Tiberius AuctionsHyacinthe Rigaud, Perpignan 1659 - 1743 Paris, Portrait of Cardinal Andre-Hercule de Fleury€2,000
Jun 22Art Legacy AuctionsEpinat Fleury OLD ROMANTIC PAINTING EPINAT FLEURY 1764 – 1830 STUDY OF JACQUES-LOUIS DAVIDUS$3,500