Sold2022Drie bordjes met landschap met twee langelijzen bij hek decDrie bordjes met landschap met twee langelijzen bij hek decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met landschap met visser decor.Een porseleinen dekselvaas met landschap met visser decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022TWO AFTER REMBRANDT & GOYA, FRAMED LITHOGRAPHSTwo gilt framed etchings; One after Rembrandt van Rijn (Netherlands 1606-1669), "Landschap met Drinkende Koe", depicting a cow drinking in front of a farmhouse, lithograph of an etching on paper, appaSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landEen porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschEen porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschap-met-visser decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China,Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met tweTwee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met twee figuren op de voorgrond. China Qianlong.See Sold Price
Sold2023DAVID OYENS (1842-1902) IntérieurDAVID OYENS (1842-1902) Intérieur Huile sur toile. Signée en bas à droite. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Oil on canvas. Signed lower right. 29 x 30 cm<See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee diverse bordjes met rivier landschap en pagode decor.Twee diverse bordjes met rivier landschap en pagode decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2024Jef WAUTERS (1927-2013), oil on canvas Lady wearing hat with peacock feathers, signedJef WAUTERS (1927-2013), oil on canvas Lady wearing hat with peacock feathers, signedJef WAUTERS (1927-2013), olie op doek Dame met hoed met pauwenveren, getekend100 x 100 cm Height 100 x 100 cmSee Sold Price
Sold2024André TAHON (1907-1985), oil on canvas Still life with globe, signedAndré TAHON (1907-1985), oil on canvas Still life with globe, signedAndré TAHON (1907-1985), olie op doek Stilleven met globe, getekend50 x 40 cm Height 50 x 40 cmSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen 8-kantige onderschotel voor een terinne metEen porseleinen 8-kantige onderschotel voor een terinne met figuren-in-landschap decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvoEen set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvogels in landschap. Japan, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor buitenrand lTwee gecontourneerde bordjes met floraal decor buitenrand landschap/ haan interieur. China, Yongzheng.See Sold Price
SoldROMAIN STEPPE (1859-1927)Description ENSailboats at night with city in background. Oil on canvas. Signed 'Romain Steppe'.Beschrijving NLZeilboten bij nacht met stad in achtergrond. Olie op doek. Getekend 'Romain Steppe'.See Sold Price
Sold2021Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie vanBlauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie van personen in landschap, diam.29,5 cm.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vieEen stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor op buitenranTwee gecontourneerde bordjes met floraal decor op buitenrand en rivier landschap interieur. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2024Antico e raro bracciale in oro, probabile metàAntico e raro bracciale in oro, probabile metà 800, mitteleuropa con punzone di importazione francese. Motivo a settori con richiami alla natura, miniature smaltate. Piccoli putti in argento sulle giSee Sold Price
Sold2022Mario Schifano (Homs , 1934 - Roma, 1998) - Senza titolo, Seconda metà anni SettantaSmalto spray su tela, cm. 85x126. Firma in basso al centro. L'opera è archiviata nell'Archivio Generale dell'Opera di Mario Schifano con il n. 03905190126. Certificato di autenticità dell'ArchivSee Sold Price
Sold2022Jessica Hayllar (British, 1858-1940) When first we metJessica Hayllar (British, 1858-1940) When first we met signed and dated 'Jessica Hayllar/1892' (lower right) oil on canvas 43 x 64cm (16 7/8 x 25 3/16in). Footnotes: Provenance PrSee Sold Price
Sold2023Dave McGary (American, 1958-2013) Challenges Met, edition 2/30, 2000Dave McGary (American, 1958-2013) Challenges Met, edition 2/30, 2000 bronze signed Dave McGary, numbered and dated (base); titled (wooden base) height 32 x width 21 x depth 7 1/2 inchesSee Sold Price
4 days LeftBonhamsJean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) Figure representing Le Génie de la danse N°3€4,800
22 hrs LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)US$3,900
22 hrs LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)US$3,900
2 days LeftMynt AuctionsVittore Carpaccio The Pilgrims are met by Pope Cyriacus Custom Framed PrintUS$10