Sold2022Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor op buitenranTwee gecontourneerde bordjes met floraal decor op buitenrand en rivier landschap interieur. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor buitenrand lTwee gecontourneerde bordjes met floraal decor buitenrand landschap/ haan interieur. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeTwee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeling met floraal decor. Met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, heTwee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, het andere met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraaTwee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decTwee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decor met vogels. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met tweTwee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met twee figuren op de voorgrond. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Zes porseleinen bordjes met floraal decor. China, YongzhengZes porseleinen bordjes met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen bordjes met floraal decor waaronder granaaDrie porseleinen bordjes met floraal decor waaronder granaatappels. Gemerkt met bloem. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China,Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld doorTwee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.See Sold Price
5 days LeftBonhamsGUSTAVE SERRURIER-BOVY (1858-1910) Guéridon à double plateaux, circa 1895PalissandreBi...€4,000
5 days LeftBonhamsTable basse avec plateau amorphePlateau entièrement plaqué de petits élément...€800
May 30Cottone AuctionsBridget Riley (British, b. 1931) Print for Chicago 8 (from the portfolio CONSPIRACY: The Artist asUS$2,200(3 bids)
6 days LeftMynt AuctionsNoah Syndergaard New York Mets Baseball Signed Custom Framed Photo FanaticsUS$10
Jun 07Ethnika Home Decor & Antiques19th Century Museum Piece German Franz Anton Mehlem Floor Lamp 75" HUS$900
Jun 07Ethnika Home Decor & AntiquesChinese or Korean Blue and White Porcelain Dragon Vase 20" In. HighUS$300
100 Lots AwayHermann Historica GmbHA Longquan-celadon bowl with twin-fish decor, probably southern Song Dynasty (1127 - 1279)See Sold Price