Sold2022KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door.KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door. Amsterdam: Gerard Van Keulen, [1734]. Fifth state. Engraved map, hand colored, framed; sheet measurSee Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vieEen stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2021Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie vanBlauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie van personen in landschap, diam.29,5 cm.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2024Collection of 6 hand-coloured prints of Chippendale designs 1760, M. Darly sculpt., publishersCollection of 6 hand-coloured prints of Chippendale designs 1760, M. Darly sculpt., publishers Matthew and Mary Darly, sellers of prints in London 1748-1781Lot van 6 met de hand ingekleurde prenten vaSee Sold Price
Sold2021Johannes van Keulen (Dutch, 1654-1715)Johannes van Keulen (Dutch, 1654-1715) , "Pas kaart van de Noord Kust van Espaniola met d Eylanden daar Benoorden", Amsterdam, 1684, hand-colored engraved sea-chart, with inset maps of Tortuga and PorSee Sold Price
Sold2021A Lot of Silver Itemsbestaande uit zilveren theebus met graveringen van personages, hoogte 10 cm., gemerkt met schild, kroon en nr. 13, en 2 Hollands zilveren lodereindoosjesSee Sold Price
Sold2020Extremely scarce Dutch children's book about catsHeading: (Dutch) Author: Title: De geschiedenis van Wittington met de kat in 14 afbeeldingen Place Published: n.p. Publisher: Date Published: [c.1850] Description: 15 pp. ISee Sold Price
Sold2022Een zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinderEen zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinders, daarin (3) porseleinen theebussen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2023MAP, Malta, TirionMalta. Isaac Tirion, Nieuwe Kaart van't Eiland Maltha met Gozo en Comino..., from Nieuwe en Beknopte Hand Atlas, 1761 (dated). Hand Color. Handsome, large map of the Maltese Islands with superb detailSee Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2021MAP, Central South America, GerritszCentral South America, Paraguay. Hessel Gerritsz & Joannes de Laet, Paraguay, o Prov. de Rio de la Plata: met de Aenpalende Landen van Tucuman, ende Sta. Cruz de la Sierra, from Nieuwe Wereldt ofte BeSee Sold Price
Sold2020Set of 3 Sauce Jars with lid, marked with crossedSet van 3 Sauskommen, gemerkt met gekruiste degens, Meissen Porselein met zwiebelmuster decor. Lengte: 18 cm, Breedte: 27 cm, Hoogte: 15 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Set of 3 Sauce Jars wSee Sold Price
Sold2020(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua.(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua. Nieuwe Gemeten Kaarte van de Colonie de Berbice met der Zelver Plantagien en de Namen der Bezitters in Het Ligt Gebragt Door. Large engraved map of tSee Sold Price
4 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R DittrichUS$8,000
3 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700US$100
Eaton and Brennan AuctionsVan Halen Group Signed “For Unlawful Carnal Knowledge” CD Cover (Roger Epperson/REAL AutUS$500
19 hrs LeftJasper521732 NUMISMATIC HISTORY of NETHERLANDS 3 FOLIO VOLUMES antique ILLUSTRATED COINSUS$550
4 days LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)US$3,900
4 days LeftArt Legacy AuctionsOld Master Painting Holy Family Flemish School XVIIc.After / in the manner of Joos Van CleveUS$6,500
Jul 03BonhamsWorkshop of Joos van Cleve (Cleve circa 1485-circa 1540 Antwerp) The Madonna of the Cherries£12,000
Jul 06Art Legacy AuctionsOld Master Painting Holy Family Flemish School XVIIc.After / in the manner of Joos Van CleveUS$6,500
3 days LeftMynt AuctionsNeil Patrick Harris How I Met Your Mother Signed 3x5 Index Card BAS Slabbed 2US$10