Jörg Immendorff
Similar Upcoming Sales
Joan Miro Spanish 1893 - 1983 Gouache/Paper in the style of. Dali, Magritte, & Miro Surrealism Era.Feb 07, 2026Pit Morell Grafik606 Lots AwayGrieshaber, HAPPaul Guiramand, Composition, L'Odyssee, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Paul Guiramand, Composition, L'Odyssee, Limited Edition Lithograph2 days LeftRadierung Martin Kausche605 Lots AwayJean Lurcat - UntitledFeb 19, 2026Mueller, SusanneBentz, RolandGrieshaber, HAPHemut Rehme XL Abstrakte Komposition594 Lots AwayDonald Grant (UK 1930-2001) Crayon Of GuerillaFeb 12, 2026Grieshaber, HAPJean Lurcat, Composition, Lettre a mon peintre Raoul Dufy, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Jean Lurcat, Composition, Lettre a mon peintre Raoul Dufy, Limited Edition Lithograph2 days LeftRobert Dandarov "Van Gogh VII" Mixed Media, 1982Feb 26, 2026