Sold2022Een set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt KangxiEen set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt Kangxi. China, Tweede helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerktEen set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. ChinEen set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt ChrisEen set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt Christofle, Frankrijk eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen iEen porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen insecten. Met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen schotels met floraal decor. China, QianEen set porseleinen schotels met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige koEen set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige kopjes. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antEen set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antiquiteiten. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, YongzEen set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeEen set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, QianglEen set porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Jul 06Amazing International GroupIn the 28th year of Kangxi's reign, a set of seal impressions featuring a Tianhuang stone dragon$1,000
3 days LeftMynt AuctionsChased Classic by Lunt Sterling Silver Flatware Set for 12 Service 94 pcs Dinner$44(4 bids)
18 hrs LeftFreeman's | HindmanA Set of Ten George III Green and White Painted and Parcel Gilt Lattice Back Dining Chairs$850(3 bids)
3 days LeftMynt AuctionsColfax by Durgin-Gor Sterling Silver Flatware Service 12 Set Vermeil Gold 48 Pc$12(3 bids)
3 days LeftNoble House Collection GalleryAN EXQUISITE ANTIQUE VICTORIAN CONCH SHELL CAMEO SET IN A WHITBY JET BRACELET$180(1 bid)
3 days LeftNoble House Collection GalleryA SUPERB VINTAGE RHINESTONE AURORA BOREALIS BROOCH PRONG SET$25
3 days LeftNoble House Collection GalleryAN EXQUISITE LARGE 94 GRAMS BALTIC AMBER SET NECKLACE BRACELET$120
3 days LeftNoble House Collection GallerySUPERB LARGE 3.75" BY 2.1" VINTAGE BUTTERFLY BROOCH PRONG SET RHINESTONES$20(1 bid)
3 days LeftNoble House Collection GalleryFINE VINTAGE ANN KLEIN NECKLACE BRACELET SET COSTUME JEWELRY$25(1 bid)
3 days LeftNoble House Collection GalleryA FINE VINTAGE NECKLACE SIGNED JOSEPH WARNER RHINESTONE PRONG SET$25(1 bid)
3 days LeftNoble House Collection GalleryWONDERFUL NECKLACE BRACELET SET LARGE BRILLIANT TOPAZ CRYSTALS 18"$30(1 bid)
3 days LeftNoble House Collection GalleryA FABULOUS NECKLACE EARRINGS SET BY JAY KING DESERT ROSE TRADING$50(1 bid)
3 days LeftNoble House Collection GalleryA HIGH END CANADIAN VINTAGE RHINESTONE NECKLACE AND EARRING SET BY AMSEL$50(1 bid)
3 days LeftNoble House Collection GalleryA FANTASTIC HUGE VINTAGE JULIANA BLUE KEYSTONE BROOCH & EARRINGS SET$100(1 bid)
3 days LeftTigerlily Arts & Antiques CoSet of 4 Italian Postmodern Wall Hanging Art Panels$1,500(1 bid)
14 hrs LeftFreeman's | HindmanA Set of Three Regency Parcel-Gilt and Ebonized Caned Seat Dining Chairs$1,100(4 bids)
Jul 07Case Antiques, Inc. Auctions & AppraisalsEames Black Lounge Chair & Ottoman by Herman Miller, Set 2 of 2$1,100(2 bids)