×
0 selections
0 selections
Lot 0124
Huile sur isorel, signée en bas à gauche R Richard
Oil on hardboard, signed on lower left R Richard
13” x 15”; 33.02 x 38.10 cm

  • 20%

Richard, Jean René (1895-1982) Rivière-Malbaie (1967)

Estimate CA$2,000 - CA$2,500Oct 11, 2017
2400 Saint-Catherine Est
Montreal, H2K 2J6
Canada
Ask a Question|