Sold2021Sofija Romeriene Lithuania LithuanianSofija Romeriene (1885-1972)Antikinis etiudas 1939, pop., piest., 16 x 23Sign. AK: Wilno 39 r. AD: Zofja RomerSee Sold Price
Sold2022Jurgis Hopenas Vilniaus miesto herbo projektasJurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Vilniaus miesto herbo projektas 1934, pop., tusas, 21 x 17,8 (herbas), 26,5 x 20,5 (lakstas) Sign. AD: JHoppen - Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
Sold2023Zofia Stankiewicz Zydu gatveZofija Stankevic (Zofia Stankiewicz, 1862-1955) Wilnius, Zydu gatve 1922, pop., ofortas, 16,5 x 11 Sign. AD:Zofpia Stankiewicz Keywords: Lithuania Lithuanian WilnoSee Sold Price
Sold2023Stanislovas Rolicius Gatves vartaiStanislovas Rolicius (Stanislaw Rolicz, 1913-1997) Gatves vartai 1940, pop., ofort., 16 x 14,3 Sign. AK: Wilno 'Brama Jatkowa', AD: parasas 1940 Keywords: Lithuania Lithuanian WilnoSee Sold Price
Sold2020Hoppen Lithuania Lithuanian Poland Wilno[Rusu-lenku santykiai] Russko-pol'skiye otnosheniya. Nekotoryye zamechatel'nyye po etomu predmetu mysli, slova, rechi, uzakoneniya, razmyshleniya i rassuzhdeniya. Izdaniye vtoroye, znachitel'no dopolnSee Sold Price
Sold2022Alaus zetonas VilniusAlaus zetonas "Bier Marke" Vilnius, "Lewin". 1917 m. zalvaris. Skersmuo - 20,5 mm. Keywords: Lithuania Lithuanian Vilna WilnoSee Sold Price
Sold2022Popieriaus peilis VilniusPopieriaus peilis Prekybos namai "Bracia Jablkowscy", Varsuva-Vilnius. XX a. 3-4 des. Metalo lydinys, plienas. Ilgis - 18,3 cm. Keywords: Lithuania Lithuanian Vilna WilnoSee Sold Price
Sold2020Alfred Holler Wilna Lithuania Lithuanian[12 Vilniaus vaizdu pagal Alfredo Hollerio paveikslus aplanke]Alfred Holler (1888 - 1954) Wilna. 12 farbige Bilder. Wilna: Werlag Zeitung der 10. Armee, 1917, spalvota spauda, 23 x 17,5Hollerio kuryboSee Sold Price
Sold2019Ostrobramskie Lithuania LithuanianAlbum Ostrobramskie w fotografjach J. Bulhaka. Wilno: naklad ksiegarni stowarzyszenia nauczycielstwa Polskiego, 1927. [4] p., 20 iliustr. lapu. 2 lapai atplyse nuo bloko. Ausros vartams Vilniuje skirtSee Sold Price
Sold2021Kavoliskio dvaras Lithuania LithuanianKavoliskio dvaro konditerijos gaminiu maiselisGrafienei Elizai Irenai Romer-Kamarauskienei (1871-1961) priklausiusio Kavoliskio dvaro konditerijos cecho gaminiu reklaminis maiselis, skirtas sokoladiniSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.ÅœSee Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2020Stasys Eidrigevicius Lithuania LithuanianStasys Eidrigevicius (g. 1949)FiguraXX a., 9 des., pop., tusas, akv., 29,5 x 22See Sold Price
May 19Chinwe Russell AuctionsSpring Goddess By Ieva Pazemeckaite Mix media on canvas created with Mix media on canvas 2022$310
May 19Chinwe Russell AuctionsAffirmation By Ieva Pazemeckaite Oil on Canvas created with Oil on Canvas 2024 Artwork Signed$450
May 09Freeman's | HindmanAlfred Joseph Casson (Canadian, 1895-1984) Farm on Kilmer Road (Quebec)$17,000(2 bids)
4 days LeftCurated Gallery AuctionsAlfred De Breanski, Sr. (1852 - 1928) Signed Cow Grazing Bucolic English Sunset Landscape Painting$200(7 bids)
May 19Rich Penn AuctionsMotorcycle 1931 J.A.P. Side Valve Engine, single cylinder 600 cc mfgd in U.K by John Alfred$90(3 bids)
4 days LeftTremont AuctionsAlfred C. Weatherstone. British. Portrait of Miss Weatherstone. Young woman wearing a bonnet and$300
6 days LeftJohn Moran Auctioneers, Inc.Alfred R. Mitchell (1888-1972), "Santa Rosa Mountains from Coachella Valley"$350