Christopher Brown, Red Square
Similar Upcoming Sales
Porfirio DiDonna (American, 1942-1986) Untitled, 1984Mario Schifano, UntitledFeb 15, 2026Rolph Scarlett, Untitled4 days LeftJosef Albers, Homage to the Square, Josef Albers: White Line Squares, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Jack Tworkov, L.P.#2 - Q2 -75Alberto Magnelli, Composition 66 (Abadie 66), Societe internationale d'art XXe siecle, LimitedFeb 07, 2026Francis Bacon 'Gouache'Feb 15, 2026Alberto Magnelli, Projets de Pegase, Paroles peintes I, Limited Edition Etching2 days LeftSol Lewitt - Untitled VI from "Ficciones: Jorge LuisFeb 12, 2026Orlando Pelayo, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Alexander Calder, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Jacques Villon, Le Cheval, Du cubisme, Limited Edition EtchingJul 02, 2025SANDU DARIE (ROMANIAN/CUBAN, 1908-1991).Feb 08, 2026Sol Lewitt - Untitled V from "Ficciones: Jorge LuisFeb 12, 2026Christopher Lucas (American, 20th Century) The FFeb 12, 2026Santomaso, Giuseppe