Donne di campagna.
Similar Upcoming Sales
Barron Storey (CA,TX,1940-?) mixed media paintingApr 12, 2026Carlo Carrai (After) - Tavola 9Feb 12, 2026Breccia Alberto - "Quattro incubi ", 1985Feb 27, 2026Mario Sironi (Sassari, 1885 - Milano, 1961) ? CentauroFeb 13, 2026Antje F. Radierung Hafenfenster571 Lots AwayMarc Chagall (Vitebsk, 1887 - Saint Paul de Vence, 1985) - Les Poissons et le Berger qui joue de laFeb 13, 2026Alexandre Garbell, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Giuseppe Santomaso (Venezia, 1907 - 1990) - Momento segreto, 1969Feb 13, 2026Mario Sironi (Sassari, 1885 - Milano, 1961) ? FigureFeb 13, 2026MANET. Jeanne 'Spring'.Feb 18, 2026Ennio Calabria (Tripoli, 1937 - 2024) - Studio di figureFeb 13, 2026Mario Sironi (Sassari, 1885 - Milano, 1961) - Senza titoloFeb 13, 2026Paul Guiramand, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition Lithograph1 day LeftRenato Guttuso (Bagheria, 1912 - Roma, 1987) - Mani, 1967Feb 13, 2026Alexandre Garbell, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Mario Sironi (Sassari, 1885 - Milano, 1961) - Composizione, Met? anni '40Feb 13, 2026