Sold2022Een emaille cloisonne dekselvaas met floraal decor. China,Een emaille cloisonne dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. ChiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model metEen porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model met floraaldecor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met florEen porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, QianEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, KangEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen klapmutskom met floraaldecor. China, Wanli.Een porseleinen klapmutskom met floraaldecor. China, Wanli.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen schotels met floraal decor. China, QianEen set porseleinen schotels met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China,Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
5 hrs LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
701 Lots AwayHermann Historica GmbHA Russian icon showing Christ Pantokrator with silver-gilt oklad and cloisonné-enamelled halo, lateSee Sold Price
1 day LeftRichard Stedman Estate Services LLCPair Old Chinese 7in Cloisonne Enamel Vases China Late Qing To Early Republic$30