Sold2022Een lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvatEen lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvat. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. ChinEen lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. ChEen lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. China, midden 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje enEen lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje en schaal. 20e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schEen lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022<SPAN class=ng-binding ng-bind-html="lot.Description | unsaEen lot porselein bestaande divers uit serviesgoed met ivy leaves decor, Rosenthal voor Versace jeans home. Duitsland, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vaEen groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vazen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. ChinaEen lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. China, 19e en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Kudu (Tragelaphus strepsiceros)De grote koedoe is een grote antilope uit oostelijk en zuidelijk Afrika. Het is een van de twee soorten die ‘koedoe’ wordt genoemd, en behoort tot het geslacht Tragelaphus (schroefhoornantilopen).See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2021A Lot of Silver Itemsbestaande uit zilveren theebus met graveringen van personages, hoogte 10 cm., gemerkt met schild, kroon en nr. 13, en 2 Hollands zilveren lodereindoosjesSee Sold Price
Sold2022En lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. ChEn lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2021STAFFORDSHIRE FRENCH VIEW TRANSFER-PRINTED CERAMICSTAFFORDSHIRE FRENCH VIEW TRANSFER-PRINTED CERAMIC PLATTERS, LOT OF TWO, comprising "HERMITAGE EN DAUPHINE", and "VUE DU TEMPLE / DE LA PHILOSOPHIE / ERMENONVILLE", each with printed pattern name to uSee Sold Price
Sold2022COUPE QUADRANGULAIRE À PAROI ÉVASÉECOUPE QUADRANGULAIRE À PAROI ÉVASÉEen porcelaine de type dit Kinrande, émaillée en rouge de fer et vert, ornée au centre d'un cheval galopant au-dessus de flots écumants, le poSee Sold Price
May 27BonhamsGUSTAVE SERRURIER-BOVY (1858-1910) Bureau, circa 1903Acajou, pentures et prises en laiton, am...€3,200
May 27BonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500
21 hrs LeftRbfineartsEstate Lot Of Sterling Silver Pieces Sterling Silver Flatware Lemon & Sons Total 3946.24 Grams$1,050(3 bids)