Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvatEen lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvat. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. ChinEen lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. ChEen lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. China, midden 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje enEen lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje en schaal. 20e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schEen lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vaEen groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vazen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. ChinaEen lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. China, 19e en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloiEen lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloisonne vazen.See Sold Price
Sold2022Kudu (Tragelaphus strepsiceros)De grote koedoe is een grote antilope uit oostelijk en zuidelijk Afrika. Het is een van de twee soorten die ‘koedoe’ wordt genoemd, en behoort tot het geslacht Tragelaphus (schroefhoornantilopen).See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022COUPE QUADRANGULAIRE À PAROI ÉVASÉECOUPE QUADRANGULAIRE À PAROI ÉVASÉEen porcelaine de type dit Kinrande, émaillée en rouge de fer et vert, ornée au centre d'un cheval galopant au-dessus de flots écumants, le poSee Sold Price
Sold2020STATUETTE DE LA DÉESSE DE LA LUNE CHANG'E en jadeSTATUETTE DE LA DÉESSE DE LA LUNE CHANG'Een jade néphrite blanc, figurée assise sur un rocher, un chasse-mouches dans la main gauche légèrement levée, la main droite tenaSee Sold Price
Sold2022DIAMOND FLORAL BROOCH,DIAMOND FLORAL BROOCH, LATE 19TH CENTURY The flowerhead set en tremblant, the flower, leaves and stem set with old brilliant and cushion-shaped diamonds, diamonds approx. 8.50cts total, length 7.1cm FSee Sold Price
Sold2021A Set of Cloisonne Enamel Scholar Items Qing Dyn.A Set of Cloisonne Enamel Scholar Items Qing Dyn. 2.78kg;12x10cm;7.5x16cm;9x7cmSee Sold Price
Sold20164 Item Set of Cloisonne Enamel, Silver, and CopperSet of 4; one miniature cloisonne enamel basket with handle, one enameled rouge case with inscription, a silver tobacco tin with inscription, and a copper tobacco tin.------A: L x 1.500" W x 1.250" HSee Sold Price
6 hrs LeftJasper521792 Elwe Illustration of European History -- Historische en Geographische, Tafel. Om te leren een$120
May 17Heritage Auctions82004: Empress Maria Feodorovna: An Imperial Fabergé F$15,000
May 18Castle Valley Art Gallery Inc. A set of Chinese cloisonne enamel tea sets with colorful phoenix patterns from the Qianlong period$500
May 18Castle Valley Art Gallery Inc. A set of Chinese cloisonne enamel flower-patterned lamp holders from the Qianlong period of the Qing$300
5 days LeftNeo FineArts IncTwo Sets of Vintage Chinese Cloisonne Mini Tea Set & Tray, with Footed Wooden Stand$40(1 bid)
Jun 11BonhamsBOL À AUMÔNES EN ÉMAUX CLOISONNÉS ET ALLIAGE DE CUIVRE DORÉ DYNASTIE MI...€32,000
May 22Dreweatts Donnington PrioryA Chinese silver jade and cloisonné gem set circular box and cover£300
May 17Heritage Auctions82152: A Feodor Rückert En Plein and Cloisonné Enamel$20,000
May 16BonhamsATTRIBUTED TO NAMIKAWA YASUYUKI (1845-1927) OF KYOTO A Pair of Cloisonné-Enamel Jars with E...£4,800
5 days LeftNeo FineArts IncSet of 3 19th Century Chinese Cloisonne Enamel Dragon Cigarette Box & Match Boxes$40(1 bid)
5 days LeftNeo FineArts IncSet of 3 Antique Chinese Blue Cloisonne Enamel on Copper Bowls, "CHINA" Mark$40
May 18Winfield Auction GalleryAntique Sevrés Japonisme Gilt Porcelain 20 Piece Demitasse Set with Lilies C1900$200