Sold2019Biciunas Lithuania LithuanianTiesa apie Vilniu / V. Biciunas. Kaunas: Lietuvos sauliu sAjungos leidinys, 1931 (Kaunas: V. Atkociuno sp.). 72 p.: iliustr., portr. Lietuvos dailininko ir rasytojo Vytauto Prano Biciuno (1893-1943) pSee Sold Price
Sold2022Medalis Napoleonas uzima VilniuMedalis Napoleonas uzima Vilniu Aversas: NAPOLEON - EMP. ET ROI.. ANDRIEU F. Reversas: PRISE DE WILNA XXVIII JUIN MDCCCXII DENON DIR. - ANDRIEU F. Dailininkas Dominique Vivant Denon (1747 - 1825); SkuSee Sold Price
Sold2022Kontrafakcija apie pragara 1879Kontrafakcija apie pragaraRosignoli, Carlo Gregorio (1631-1707)Vertejas Kuseliauskas, Serafinas Laurynas (1820-1889) Pekla arba amzinas pragaras, ir Giesmes apie kancias pekloje ir apie keturius paskuSee Sold Price
Sold2017Claude Bellegarde, Apie, LithographArtist: Claude Bellegarde, French (1927 - ) Title: Apie Year: 1982 Medium: Lithograph, signed and numbered in pencil Edition: 200 Size: 30 in. x 22 in. (76.2 cm x 55.88 cm)See Sold Price
Sold2023Klaipedos uostasKlaipedos uostas Memel. Am Winterhafen. Autorius A. Frohlich, signatura AD. Spalvinta akvaforta, 17 x 20, apie 1920 Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2021Jezaus Sirdies draugija Lithuania LithuanianSvenciausios Jezaus Sirdies draugijos liudijimas, 1837 m.Zyje Jezus. Sposob ofiarowania sie Najswietszemu Sercu Pana Jezusa ...Pazymejimas apie Celestinos Liutkeviciutes pasisventima Jezaus sirdziai.SSee Sold Price
Sold2023Books on Historic Native AmericansLot of 18, including the following titles: Always a People: Oral Histories of Contemporary Woodland Indians; plus Art of the Northern Tlingit, by A. Jonaitis; plus The Smithsonian and the American IndSee Sold Price
Sold2020TlingitTlingit Alte indianische Kunst aus Alaska Rickenbach, Judith / Maschner, Herbert D. G. / Jonaitis, Aldona / Samuel, Cheryl Zürich: Museum Rietberg (2001). ISBN: 3-907070-97-6 German Text/Edition 256See Sold Price
Sold2019[General] Two Books on Native Artincludes: Woloshuk. Nicholas. E. Irving Couse: 1866-1936. 1976 Jonaitis. Aldona. Chiefly Feasts: The Enduring Kwakiutl Potlatch. 1991 (new. still in plastic)See Sold Price
Sold2022Giedrius Jonaitis Prisiminimai apie VilniuGiedrius Jonaitis (g. 1963)Prisiminimai apie Vilniu1981, pop., sausa adata, 38,5 x 53,5Sign. AD: parasas 1981Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Giedrius Jonaitis BernardinaiGiedrius Jonaitis (g. 1963) Vilnius. Bernardinai 1983, pop., sausa adata, 32 × 42, lakstas, 48 x 67 Sign. AD: G Jonaitis 83 Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
Sold2022Giedrius Jonaitis VytautasGiedrius Jonaitis (g. 1963)Vytautas1987, pop., litografija, 47 x 33Sign. AD: Jonaitis 1987Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2019Zverynas Lithuania Lithuanian[Apybraiza apie Vilniu bei zveryna] Kratkiy ocherk goroda Vil'ny i vnov' prisoyedinennoy k nemu Aleksandrii (byvsh. Zverinets), prinadlezhashchey V.V. Martinsonuyu Sankt-Peterburg: Leshtukovskaya skorSee Sold Price
Sold2022Kazimieras Bachmatavicius Vilniaus prisiminimaiKazimieras Bachmatavicius Vilniaus prisiminimai1837, Vilnius, Juozapo Ozemblovskio dirbtuve, litografija, 35 x 27,isspausdinta ant popieriaus su vandenzenkliu "Wilna"Keywords: Lithuanian Lithuania OziSee Sold Price
Sold2020Linas Leonas Katinas (g. 1941) Samprotavimai apieLinas Leonas Katinas (g. 1941) Samprotavimai apie debesis ir jų tyrimas. I bandymas 1971, pop., litograf., 53 x 43, tir. 7/15 Sign. AK: 7/15 "Samprotavimai apie debesis ir jų tyrimas" I bandSee Sold Price
Sold2020Linas Leonas Katinas (g. 1941) Samprotavimai apieLinas Leonas Katinas (g. 1941) Samprotavimai apie debesis ir jų tyrimas. IV bandymas 1971, pop., litograf., 53 x 43, tir. 18/40 Sign. AK: 18/40 Iš samprotavimų apie debesis ir jų tSee Sold Price
Sold2020Laikrodis Atmink Vilniu Lithuania LithuanianKarietinis laikrodis "Atmink Vilniu.". Vokietija, sveningenas, Kienzle GmbH. Platintojas Vilniui vaduoti sajungos Klaipedos skyrius. XX a. 3-4 des.Metalas. Aukstis - 17,5 cm, plotis - 14 cm, gylis -10See Sold Price
Sold2022Zverynas, Vilniaus apylinkesZverynas, Vilniaus apylinkes Eugene Ciceri (1813-1890) pagal Adolfa Capski (apie 1819-1883) 1855, Paryzius, Lemercier, spalvinta litografija, 26 x 42 J. K. Vilcinskio "Album de Vilna", serija II, nr.See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis (1887-1978) [Miestas]Kazys Simonis (1887-1978) [Miestas] Apie 1960, drb., al., 49,5 x 52 Sign. AD: KSSee Sold Price
Sold2022Zacharcikas, Prezidentura, 1866Zacharcikas, Prezidentura, 1866 Prezidentura. Apie 1866 m., Vilnius. Fotografas Vilhelmas Zacharcikas Nuotr. (fotopop., 12,3 x 17) prikl. ant kart. (15,3 x 22,5). Vilhelmas Juozapas Zacharcikas (WilheSee Sold Price
Sold2022Petras Repsys Ciklas, 12 lakstuPetras Repsys (g. 1940) Legenda apie Sv. Onos baznycia. Ciklas, 12 lakstu 1966, pop., kaltas cinkas, kongrevas, lakstai 44 x 36, tir. 5/25 egz. Sign. AD:Parasas Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WSee Sold Price