Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2024Mark Beard (born 1956) The Four StablemenMark Beard (born 1956) The Four Stablemen 2010 Signé avec le pseudonyme 'BRUCE SARGEANT' en haut à droite Huile sur toile Getekend met het pseudoniem 'BRUCE SARGEANT' rechtsboven OlieverfSee Sold Price
Sold2022(DUTCH EAST INDIES.) Adrian J. Bogaerts. Algemeene Land-en Zee-Kaart van de Nederlandsche(DUTCH EAST INDIES.) Adrian J. Bogaerts. Algemeene Land-en Zee-Kaart van de Nederlandsche Overzeesche Bezittingen, met het Koningrijk der Nederlanden in Europa. Large engraved six-panel chart of MalaySee Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2020Collection of 8 'Victorian China Fairings' with theCollectie van 8 Victoriaanse porseleinen figuren, met het boek inclusief. Lengte: 0 cm, Breedte: 0 cm, Hoogte: 0 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Collection of 8 'Victorian China Fairings' wiSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Toon Koster (Dutch, 1913-1990) 'Molen Aan Het Water Met Bruggetje' Oil on PanelToon Koster (Dutch, 1913-1990) 'Molen Aan Het Water Met Bruggetje' Oil on Panel Undated, signed lower center, depicting a mill on the water, float matted, wood frame, name plaque; gallery label and seSee Sold Price
Sold2022Vijf borden met decoratie van het Regiment Sarreguemines caVijf borden met decoratie van het Regiment Sarreguemines ca 1900, daarbij toegevoegd. Franz Anton Mehlem Sonn bordje met figuren in de duinen ca 1900.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, heTwee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, het andere met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decorEen porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met fEen porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Springbok (Antidorcas marsupialis)De springbok (Antidorcas marsupialis) is een middelgroot soort antilope met een schofthoogte van ongeveer 75 cm. Het dier weegt tot 40 kg Gedrag Het dier dankt zijn naam aan de hoge sprongen die het mSee Sold Price
Sold2020(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua.(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua. Nieuwe Gemeten Kaarte van de Colonie de Berbice met der Zelver Plantagien en de Namen der Bezitters in Het Ligt Gebragt Door. Large engraved map of tSee Sold Price
Sold20181629 Antique Illustrated Dutch Book 200 Albrecht DurerDer Zielen Lust-hof inhoudende I. Het leven en lijden onses Heeren Jesu Christi met Meditatien daer op, uyt Ludovico de Ponte. II. De Wercken der Apostelen. III. De Openbaringe van St. Jan. P.L. PaetsSee Sold Price
Sold2024Antico e raro bracciale in oro, probabile metàAntico e raro bracciale in oro, probabile metà 800, mitteleuropa con punzone di importazione francese. Motivo a settori con richiami alla natura, miniature smaltate. Piccoli putti in argento sulle giSee Sold Price
Sold2022Mario Schifano (Homs , 1934 - Roma, 1998) - Senza titolo, Seconda metà anni SettantaSmalto spray su tela, cm. 85x126. Firma in basso al centro. L'opera è archiviata nell'Archivio Generale dell'Opera di Mario Schifano con il n. 03905190126. Certificato di autenticità dell'ArchivSee Sold Price
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisLot miscellaneous, Sevres pill box, nacre box, fla?ons with silver lid, tea strainer and drip holder€140
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisExceptionally large Japanese Satsuma lidded vase with decor of immortals, Bijin, Samurai and many€500
14 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis2e model Luftwaffe dolk - Paul Weyersberg, met het bekende Weyersberg handelsmerk, Solingenlks.€800
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisBronze tazza decorated with the head of Minerva and griffins, c.1900€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisPair of fine geometric cut crystal lidded jars in diamond pattern with lid finished with silver€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisA set of 9 vintage AMF Amflite II bowling pins, with the AMF red-triangle logo on the front and the€80
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory censer with remarkably high stupa-shaped upper part decorated with a four-clawed dragon and€600
2 days LeftMaison Jules Veilinghuis8 beer jars, numbered, Adriaan Brouwer festivals 1950s and beer jar with tin lid 1761€80
14 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisGilt bronze sculpture with ivory hands and head (chryselephantine) of probably Joan of Arc with€1,200
14 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisAntique rectangular case with a hinged lid and leather handles on the sides, circa 1880-1910€160
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory sculpture of court lady with raised hair and long robe holding a pipa, China, early 20th€300
14 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisAnglo-Indian coffee table, the rectangular top with a pierced lattice panel under glass€140
14 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisRare SS dagger model 33 with the spell followed by the exclamation mark€3,000
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory sculpture, the immortal He XianGu holding the uptala in her right hand, China€300(1 bid)
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisA pair of Japanese ivory sculptures depicting two female goddesses with long robes in a graceful€800
3 days LeftMaison Jules VeilinghuisRoger RAVEEL (1921-2013), sculpture group 'De roep om solidariteit', 5 separate sculptures made in€3,400
14 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis6 comics KUIFJE by Herg , Tintin in Congo (first edition), The Black Rocks (first edition), The 7€400
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisOak Art Deco mantle clock with bronze dial, L.O.V. Oosterbeek, circa 1925, strike every half hour€140
2 days LeftMaison Jules Veilinghuis2 ivory sculptures of two smiling fishermen holding cormorants, Japan, typical okimono depiction€300
14 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisOriginal sculpted wooden table with marble top d' poque, 1930s, from the Astoria hotel in De Haan€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory statue of the God of Longevity ?Shoulao? or ?Lao-Tzu? in the form of an old man with staff€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisGlobe with mahogany base and gilt bronze decorations, cardboard and paper globe of the Royal€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisRare red elephant chair specially issued by Vitra at the reopening of the Atomium in Brussels,€80(1 bid)