Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot voorzien van Romance of the WesternEen porseleinen theepot voorzien van Romance of the Western Chamber decor China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot voorzien van floraal decor China, QEen porseleinen theepot voorzien van floraal decor China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The WEen ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met rivierlandschap met gans op rots decor.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur peEen porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur personificatie van de winter. Dresden, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & GrEen porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & Gr¿ndahl (B&G), Copenhagen.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt LlaEen porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The WEen ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met floraal decor waartussen vogels.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een stenen figuur van wijsgeer op een buffel op houten baseEen stenen figuur van wijsgeer op een buffel op houten basement.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decorEen 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decor. China, Wanli ca. 1620.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauweEen porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
5 days LeftBonhamsGUSTAVE SERRURIER-BOVY (1858-1910) Bureau, circa 1903Acajou, pentures et prises en laiton, am...€3,200
6 days LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een boek op wielen, gevleugelde gedachte', Ndeg 62/80, H 39,5 cm€3,000
6 days LeftCarlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Wonderbare wandeltocht van een mathematicus', 1985, 43 x 76 x 65 cm.€1,200
May 29The Bidder AuctionsAntique large group photo of 25th Anniversary of the dairy “St Jan Baptiste?? in Beirendrecht on$50
2 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)