Sold2021Pirmoji Kauno popieriaus dirbtuvePirmoji Kauno popieriaus dirbtuveAntanas Vasys-Vasiliauskas (1902-1974) Atspaudas is XXVII knygos megeju metrascio, [T.] 2, p. 25-36Kaunas, Spindulys, 1937, tirazas 100 egz.Keywords: Lithuania LithuanSee Sold Price
Sold2023Kauno gubernijos herbas, 1878Kauno gubernijos herbas, 1878 Gerb Kovenskoy Gubernii Rossiyskoy Imperii Zydrame skyde sidabrinis paminklas, pastatytas Kauno mieste 1812 m. karo atminimui. sis paminklas papuostas auksiniais imperatoSee Sold Price
Sold2021Lietuvos draudimo polisas Lithuania LithuanianPirmoji Lietuvos draudimo draugija. Polisas, 1924 m.Polisas Nr. 17, pagal kuri Marija Medeksiene apdraudzia statinius Kedainiu paviete 42 000 litu sumai vieniems metams uz 642 litus.Spaudinys, rankrasSee Sold Price
Sold2022Kazimieras Bachmatavicius Vilniaus prisiminimaiKazimieras Bachmatavicius Vilniaus prisiminimai1837, Vilnius, Juozapo Ozemblovskio dirbtuve, litografija, 35 x 27,isspausdinta ant popieriaus su vandenzenkliu "Wilna"Keywords: Lithuanian Lithuania OziSee Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Kauno senamiestisKazys Simonis (1887-1978) Kauno senamiestis ~1915-1925, pop, akv., 19,7 x 25,3 Sign. AD: K. SimonisSee Sold Price
Sold2022Jadvyga Paukstiene Kauno peizazasJadvyga Dobkeviciute-Paukstiene (1913-2005)Kauno peizazas1942, drb., al., 44,5 x 60Sign. AK: JPaukstieneKeywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2023Kauno gubernijos informacija, 1903Kauno gubernijos informacija, 1903 Pamyatnaya knizhka Kovenskoy Gubernii na 1903 god. Izdaniye Kovenskogo Gubernskogo Statisticheskogo Komiteta. Sostavil Chlen-Sekretar' Komiteta K. Gukovskiy. KoveSee Sold Price
Sold2021Kauno gubernijos zenklas Lithuania LithuanianKauno gubernijos kaimo seniuno zenklas XIX a. 7-9 des., bronza, stampavimas, montavimas. Ilgis - 10 cmSee Sold Price
Sold2023Leonardas Kazokas Kauno klinikosLeonardas Kazokas (Kazakevicius, 1905-1981) Kauno klinikos ~ 1962, drb., al., 29,7 x 35,5 Sign. AK: Kazokas Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Kauno gubernija, 1856Kauno gubernija, 1856 Kovenskaya guberniya Kortele is suvenyriniu 82 iliustruotu korteliu rinkinio - po viena kiekvienai Rusijos imperijos gubernijai, kokios egzistavo XIX a. viduryje. Korteleje pavaiSee Sold Price
Sold2021Kauno liuteronu baznycios projektasKauno liuteronu baznycios sanciuose projektasGyvenamojo namo pritaikymo liuteronu maldos namams (baznyciai) projektas.Namas ir baznycia buvo Liuteronu gatveje 22, dabartinis adresas Vokieciu gatve 14.See Sold Price
Sold2020Kauno kombinatas 'Daile' ZemaiteKauno kombinatas 'Daile' Zemaite XX a. II p., molis, h=23,5 Sign. A: Kauno 'Dailes' kombinatasSee Sold Price
Sold2023Popieriaus peilis, VilniusPopieriaus peilis, Vilnius Prekybos namai 'Bracia Jablkowscy', Varsuva-Vilnius. XX a. 3-4 des. Metalo lydinys, plienas. Matmenys: ilgis - 18,7 cm. Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2020Kauno gubernija Lithuania LithuanianKauno gubernijos zemelapis. Sudare A. Riabcenko. Sankt Peterburgas, leidykla "Vsia Rosija", Juru ministerijos spaustuve, XX a. 1 des. Isleistas uz Rusijos didziojo kunigaikscio Michailo AleksandroviciSee Sold Price
Sold2019Jurbarkas garlaivis afisa Lithuanian LithuaniaSkelbimas apie garlaiviu judejima tarp Jurbarko ir Kauno. Isspausdintas 1892 m. Kaune, Ch. Leivando spaustuveje.Pop., spaudinys, iliustr., rusu k. 36,5x23. Iki 1881 m. is Kauno i Jurbarka kursavo du gSee Sold Price
Sold2019Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887-1978) Kauno senamiestis 1920 - 1924, paper, tempera, 26 x 21 Signed lower right: KSSee Sold Price
Sold2023Belvederio pilis 1873Belvederio pilis prie Nemuno, 1873 Napoleonas Orda (1807-1883). Litografavo Alojzy Misierowicz Belweder nad Niemnem (G. Kowienska) XIX a. pilis priklause Burbu giminei, pastate Kauno gubernijos bajoruSee Sold Price
Sold2022Napoleono Ordos Kedainiai 1870Napoleono Ordos Kedainiai 1870Kiejdany nad Niewiaza (G.Kowienska). Kedainiai prie Nevezio (Kauno gubernija). XVIII amziuje tai buvo kunigaiksciu Radvilu pilis. Po to capskiu gimines nuosavybe.LitografSee Sold Price
Sold2019Bortkiskio dvaras Kowno Lithuanian LithuaniaKauno gubernijos Raseiniu pavieto Janovo-Bortkiskio dvaro planas, sudarytas XIX a. II puseje. Pop., audeklas, tusas, akvarele, rasalas, 100x66,5. Atsiklijavusi medziagine juostele nuo plano krastu.See Sold Price
Sold2020Leokadija Belvertaite-Zygeliene (atrib.), BiruteLeokadija Belvertaite-Zygeliene (1904-1992, atrib.) | Kauno kombinatas 'Daile' Birute 1950-1965, molis, glazura, h=39 cmSee Sold Price
Sold2020Leokadija Belvertaite-Zygeliene, KanklininkeLeokadija Belvertaite-Zygeliene (1904-1992) | Kauno kombinatas 'Daile' Kanklininke 1950-1965, molis, glazura, h=37 cmSee Sold Price