Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Tvenkinys Katedros aiksteje.Stereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeterburgeSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Trinapolio baznyciaStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. NuotrauSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Kryziaus kelio pradzia KalvarijoseStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeteSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Kryziaus kelio stotis KalvarijoseStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeterSee Sold Price
Sold2020Juozas Kedainis Lithuania LithuanianJuozas Kedainis (1915 - 1998) Vilnius 1953, pop., piest., 35 x 25 Sign., AD: 53JKVilniusSee Sold Price
Sold2020Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury 1858-1915)Vilnius, Antalnio gatve uz sv. Petro ir Povilo baznycios1900 - 1903., stereo nuotrauka, fotopop., sid., brom., kadru dydis 7,7 x 7, uSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. BelmontasStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. Nuotrauka paklijuSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Neris prie TrinapolioStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. NuotrSee Sold Price
Sold2019Antanas Sutkus Lithuanian LithuaniaAntanas Sutkus (g. 1939) Zapyskis 1973, fotopop., 31,2 x 29,6 Sign. AD: A. Sutkus, Zapyskis/1973See Sold Price
Sold2019Vytautas Didysis 500m. Lithuanian LithuaniaD.L.K Vytauto D.500m. Sukaktuvems pamyneti visos Didz. Lietuvos valsciu virsaiciu grupe. Kaunas 1930 . Vinjete(fotopop., 28,2x36,4 ) su pasportu 43,8x51,4.See Sold Price
Sold2019Rimsa Lithuanian LithuaniaSkulptoriaus Petro Rimsos laiskas ir nuotrauka, kurioje pavaizduotas siuvinys, sukurtas pagal Petro Rimsos skulptura "Lietuvos mokykla 1864-1904“. Laiske (pop., rankr., 2 lap., 22x14,2), rasytamSee Sold Price
Sold2022Samuel Bak Still lifeSamuel Bak (g. 1933)Still lifeXX a. 8-9 decate , Polished bronze, gold colored patina, 28 x 22,5 x 18Sign., BAK / 2/80Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Algis Skackauskas Skaitanti naujienasAlgis Skackauskas (1955-2009)Skaitanti naujienas1998, drb., al., 61,5 x 92Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Valentinas Antanavicius AbstrakcijaValentinas Antanavicius (g. 1936)Abstrakcija1966, drb., al., 70 x 50Sign. VD: Antanavicius 66Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Bronius Uogintas Lietuvos miestelisBronius Uogintas (1913-1988)Lietuvos miestelis1978, drb., al., 52 x 70Sign. AD: Br. Uogintas 78Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Valdas Antanas Gurskis PeizazasValdas Antanas Gurskis (g. 1936)Peizazas su gandralizdziu1981, drb., al., 80 x 60Sign. AD: Gurskis 81Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Stasys Krasauskas Giesmiu giesme Nr. 9Stasys Krasauskas (1929-1977)Giesmiu giesme Nr. 9 (iliustracija)1966, autocinkografija, 17,5 x 13,5, lakstas 37 x 30Sign. AD: parasasKeywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Elvyra Kairiukstyte Moters portretasElvyra Kairiukstyte (1950-2006)Moters portretasXX a. 8 des., pop., akvarele, 64 x 42Sign. AD: EKairiukstyteKeywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
17 hrs LeftThe Bidder AuctionsVilniaus Pasas (Vilnius passport) of a Lithuanian Jew Koganos, litho Illustr., 1932.$50
3 days LeftBidhaus1915 Art Nouveau Rookwood Soft Porcelain Pottery #935E by William E. Hentschel$195(4 bids)
Jun 05DOYLE Auctioneers & AppraisersTiffany Studios Bronze and Leaded Glass "Pomegranate" Table Lamp Circa 1915$4,000
4 days LeftRipley AuctionsSabatino Angelis, Italian (1838 - 1915), Dionysus / Narcissus, bronze sculpture, 1905, 22"H x$225(2 bids)
5 days LeftSchilb Antiquarian Rare Books1889 HEBREW Torah FAMOUS Onkelos Targum Jewish Vilnius Lithuania Russia Vilna 4v$18(4 bids)
3 days LeftPananti Casa D'Aste S.R.L.Amedeo Modigliani (Livorno, 1884 - Parigi, 1920) - Ritratto di Oscar Miestchaninoff, 1915€40,000
Jun 23Schilb Antiquarian Rare Books1842 Hebrew Torah Five Pentacles Parashah Bible Ashkenazi Jew Vilnius Lithuania$2(2 bids)
5 days LeftTaylor & Harris12 Limoges France Gilt Porcelain 9.6 inch Dinner Plates circa 1915$750(2 bids)