European Paintings 2017-06-09 Auction - 158 Price Results - Zeeuws Veilinghuis in nl - Page 5

Jean-Baptiste Charpentier (1728-1806) 'DeJohannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Kringloop',
Middelburg, Netherlands

European Paintings

European Paintings
Lot Number: Lowest
Hollandse School (Interbellum) 'Portret van een: Hollandse School (Interbellum) 'Portret van een schilder', niet gesigneerd, paneel. Afm. 34,5 x 17,5 cm.
0217: Hollandse School (Interbellum) 'Portret van eenEst. €200-€300
Cornelis Koppenol (1865-1946) 'Musicerende clowns',: Cornelis Koppenol (1865-1946) 'Musicerende clowns', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 24 x 18 cm.
0220: Cornelis Koppenol (1865-1946) 'Musicerende clowns',Est. €800-€1,000
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'Zomers: Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'Zomers haventje', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 14,5 x 26 cm.
0223: Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'ZomersEst. €800-€900
Jan Weissenbruch (1822-1880) 'Op de brug bij de: Jan Weissenbruch (1822-1880) 'Op de brug bij de Lekpoort te Culemborg', gesigneerd r.o., doek. Afm. 28 x 37 cm. Van deze voorstelling is een litho door de kunstenaar afgebeeld in het boek 'Jan
0224: Jan Weissenbruch (1822-1880) 'Op de brug bij deEst. €5,000-€7,000