European Paintings 2017-06-09 Auction - 158 Price Results - Zeeuws Veilinghuis in nl - Page 6

Jean-Baptiste Charpentier (1728-1806) 'DeJohannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Kringloop',
Middelburg, Netherlands

European Paintings

European Paintings
Lot Number: Lowest
Heribert Potuznik (1910-1984) 'Dorp aan een: Heribert Potuznik (1910-1984) 'Dorp aan een berghelling', gesigneerd r.o. en gedateerd 18.06.1974 l.o., krijttekening. Afm. 34 x 45 cm.
0235: Heribert Potuznik (1910-1984) 'Dorp aan eenEst. €400-€600
Pieter Stortenbeker (1828-1898) 'Koeien in een: Pieter Stortenbeker (1828-1898) 'Koeien in een landschap', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 43 x 70 cm.
0238: Pieter Stortenbeker (1828-1898) 'Koeien in eenEst. €1,000-€1,500
Willem Maris (1844-1910) 'Koeien bij de sloot',: Willem Maris (1844-1910) 'Koeien bij de sloot', gesigneerd l.o., doek. Afm. 45 x 62,5 cm.
0239: Willem Maris (1844-1910) 'Koeien bij de sloot',Est. €600-€800
Carel Nicolaas (Charles) Storm van 's Gravensande: Carel Nicolaas (Charles) Storm van 's Gravensande (1841-1924) 'Reizigers in de stormnacht', gemonogrammeerd r.o., doek. Afm. 45,5 x 43 cm.
0246: Carel Nicolaas (Charles) Storm van 's GravensandeEst. €500-€1,000
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Elegante dame op terras aan: Reimond Kimpe (1885-1970) 'Elegante dame op terras aan de kade', gesigneerd l.o., doek. Afm. 60 x 45 cm.
0250: Reimond Kimpe (1885-1970) 'Elegante dame op terras aanEst. €8,000-€12,000
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerin', gesigneerd: Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerin', gesigneerd r.o., doek. Afm. 80 x 60 cm.
0252: Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerin', gesigneerdEst. €6,000-€8,000
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Westkapelse dijkwerker',: Reimond Kimpe (1885-1970) 'Westkapelse dijkwerker', gesigneerd l.o., papier. Afm. 66,5 x 59,5 cm
0253: Reimond Kimpe (1885-1970) 'Westkapelse dijkwerker',Est. €2,500-€3,500
Joop Kropff (1892-1979) 'Damesportret', niet: Joop Kropff (1892-1979) 'Damesportret', niet gesigneerd, board. Afm. 41 x 33 cm.
0254: Joop Kropff (1892-1979) 'Damesportret', nietEst. €200-€300