Antique and Art Auction 2019-11-18 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in Gelderland - Page 3

Anoniem. Hollandsche school 19e eeuw, Boer met koe inEiken Mechelse rijkbestoken halbank met voorstellingAntieke Indische kris 48,5 cm lang
Arnhem, Gelderland, Netherlands

Antique and Art Auction

Dutch auction, Furniture, Art, Clocks, Collectibles
Lot Number: Lowest
2 aardewerken tegeltableaus van 4 tegels met: 2 aardewerken tegeltableaus van 4 tegels met mangaankleur Bijbelse voorstellingen, vroeg 18e eeuw 26,5x26,5 cm (diverse schade) Category: Aardewerk;Religieus;
0053: 2 aardewerken tegeltableaus van 4 tegels metEst. €50-€100Lot Closed
Klassiek notenfineer 4-laads kastje met: Klassiek notenfineer 4-laads kastje met uitschuifplateau 73 cm hoog, 43 cm breed, 32 cm diep Category: Meubelen;
0061: Klassiek notenfineer 4-laads kastje metEst. €50-€100Lot Closed
Bronzen sculptuur van een zittende Pandabeer met: Bronzen sculptuur van een zittende Pandabeer met bamboebladen in zijn klauwen, gemerkt A Tiot, 69 cm hoog, 53 cm breed, 50 cm diep Category: Aziatica;Brons;
0069: Bronzen sculptuur van een zittende Pandabeer metEst. €500-€800Lot Closed