Antique and Art Auction 2019-11-18 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in Gelderland - Page 4

Anoniem. Hollandsche school 19e eeuw, Boer met koe inEiken Mechelse rijkbestoken halbank met voorstellingAntieke Indische kris 48,5 cm lang
Arnhem, Gelderland, Netherlands

Antique and Art Auction

Dutch auction, Furniture, Art, Clocks, Collectibles
Lot Number: Lowest
Klassieke 12-lichts kroonluchter, 90 cm hoog: Klassieke 12-lichts kroonluchter, 90 cm hoog Category: Lampen;
0083: Klassieke 12-lichts kroonluchter, 90 cm hoogEst. €250-€300Lot Closed
Staande houten Bouddha, gedecoreerd met kleur en: Staande houten Bouddha, gedecoreerd met kleur en steentjes, ca. 1900, staand op los Oosters tafeltje, totaal 146 cm hoog Category: Aziatica;Beelden;
0089: Staande houten Bouddha, gedecoreerd met kleur enEst. €250-€500Lot Closed
Chinees porseleinen vaas met polychroom decor in: Chinees porseleinen vaas met polychroom decor in cartouches van vrouwelijk gezelschap in tuin met bergachtig landschap op achtergrond en vijver op voorgrond, bloemen en vogels in cartouches, 20e
0093: Chinees porseleinen vaas met polychroom decor inEst. €100-€200Lot Closed