Antique and Art Auction 2019-11-18 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in Gelderland - Page 5

Anoniem. Hollandsche school 19e eeuw, Boer met koe inEiken Mechelse rijkbestoken halbank met voorstellingAntieke Indische kris 48,5 cm lang
Arnhem, Gelderland, Netherlands

Antique and Art Auction

Dutch auction, Furniture, Art, Clocks, Collectibles
Lot Number: Lowest
4 Louis Seize houten bronsgekleurde 2-lichts: 4 Louis Seize houten bronsgekleurde 2-lichts wandlusters 31 cm hoog, 19 cm breed (1 strik incompleet) Category: Lampen;
0100: 4 Louis Seize houten bronsgekleurde 2-lichtsEst. €200-€300Lot Closed
19e eeuwse Franse wandklok 63 cm hoog: 19e eeuwse Franse wandklok 63 cm hoog Category: Klokken;
0110: 19e eeuwse Franse wandklok 63 cm hoogEst. €50-€100Lot Closed
Topografische kaart van Geldriae, het gebied met: Topografische kaart van Geldriae, het gebied met Overijssel en Drenthe, ingekleurde gravure van Johannes Janssonius uit 1647, 38,5x49 cm Category: Grafiek;
0113: Topografische kaart van Geldriae, het gebied metEst. €100-€150Lot Closed
Aziatische dolk in houten schede en heft, met: Aziatische dolk in houten schede en heft, met verzilverd montuur 37,5 cm lang Category: Aziatica;Wapens;
0117: Aziatische dolk in houten schede en heft, metEst. €50-€100Lot Closed
2 Indische houten polychroom gekleurde Tombak: 2 Indische houten polychroom gekleurde Tombak (krishouders) beelden 55 cm en 69,5 cm hoog Category: Aziatica;Wapens;
0121: 2 Indische houten polychroom gekleurde TombakEst. €50-€100Lot Closed