Auction small antiques, session 4/4 2020-02-13 Auction - 256 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 10

ReligionDecorationDecoration
Arnhem, Netherlands

Auction small antiques, session 4/4

This auction contains 300 lot numbers with nice antiques from Europe
Lot Number: Lowest
Religion: Hans Muller (1873-1937)Christus, brons op marmer sokkel, Art Deco ca. 1925, 25 cm hoog
5216: ReligionEst. €200-€400Lot Passed
Religion: Metalen crucifix met mozaiek inlegwerk 18,5x9,5 cm, rozenkransen, hangertjes, onderscheidingen Airborne wandeltocht van Politie Sport Vereniging en beschilderd portretje van Alexandra prinzessin von
5217: ReligionEst. €50-€100
Art: Jan Toorop (1858-1928)Bezonkenheid, Meditatie en Vuur, ingekleurde litho 8x9 cm
5218: ArtEst. €25-€50
Decoration: Metalen bronskleurige rijkbewerkte juwelenkist in Neogothische stijl 18 cm hoog, 21,5x14,5 cm
5219: DecorationEst. €25-€50
Religion: Koopje diverse Koptische kruizen
5220: ReligionEst. €50-€100
Decoration: 19e eeuws collectebusje Voor de verschillende Diaconien, 17 cm hoog (sleutel manco)
5221: DecorationEst. €25-€50
Decoration: Anoniem, bronzen wandplaquette met voorstelling van zittende figuren op een bank onder de bomen 31,5 cm hoog, 49 cm breed
5222: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Monogram TH, bronzen wandplaquette met afbeelding van een schip 22,5x22,5 cm
5223: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Ebbenhouten pantograaf, gedateerd 1772 en diverse benodigdheden
5224: DecorationEst. €100-€150
Toys: Koop met blikken speelgoed waaronder 2x Jaguar XK120 van Model Toys Rossmoyne Ohio, stoommachine, treintjes en mondharmonica
5225: ToysEst. €50-€100
Toys: Verzameling van ca. 20 divers blikken opwindbaar speelgoed
5226: ToysEst. €50-€100
Toys: Steiff ezel, konijn, paard, hond, schildpad en 3 knuffels niet gemerkt maar mogelijk Steiff; liggende beer, haas en ezeltje met kussen
5227: ToysEst. €50-€100
Toys: Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, slaapogen en papiermache lichaam 38 cm lang
5228: ToysEst. €25-€50
Toys: Buschov & Beck Minerva celluloid pop 47 cm lang en Schildkrot pop Christel 33 cm lang
5229: ToysEst. €25-€50
Toys: Composiet babypop met slaapogen 40 cm lang
5230: ToysEst. €25-€50
Toys: Hornby Meccano blikken locomotieven, wagons en rails, Fleischmann stoommachine 25,5x23,5 cm en gemerkt Arnold metalen container 11 cm hoog, 14x10 cm
5231: ToysEst. €100-€200
Toys: Doos met speelgoedauto's in originele verpakking, Dinky Toys, Matchbox, ca 40 stuks
5232: ToysEst. €50-€100
Toys: ca. 30 oude autootjes, Dinky en Matchbox
5233: ToysEst. €50-€100
Toys: 3 Dinky Toys, nr. 404 Heftruck, nr. 803 Tracteur unic et Semi-remorque en nr. 974 Hoyner car transporter en Gorgi Toys nr. 1130, Circus Horse Transporter with horses
5234: ToysEst. €40-€80
Toys: Koop van ca. 50 tinnen en karamiek soldaten en indianen w.o. Engelse militairen en een beeldje van Winston Churchill, 8,5 cm hoog
5235: ToysEst. €50-€100
Toys: Bing Bavaria 2 oude blikken treinwagons spoor 0, per stuk 35 cm lang
5236: ToysEst. €50-€100
Toys: Dinky Toy 3 brandweerwagens
5237: ToysEst. €30-€60
Toys: Koop treinen, rails, bussen etc.
5238: ToysEst. €100-€150
Books: 21-delige serie Vaderlandsche Historie vervattende de geschiedenissen der Vereenigde Nederlanden door Jan Wagenaar, uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion 1754
5239: BooksEst. €100-€200