Christmas Auction 2020-12-05 Auction - 501 Price Results - Auction House Zezula in cz - Page 6

Brno, Czech Republic

Christmas Auction

Váno?ní aukce / Christmas Auction
Lot Number: Lowest
Augustin Mervart (1889-1968): POTEMNĚLÝ BŘEZOVÝ HÁJ 1911 Olej na plátně, 88,5x83 cm, sign. a dat. vpravo dole "Aug. Mervart. 1911.". Rámováno. Stav A. Augustin Mervart - po
0121: Augustin Mervart (1889-1968)Est. CZK 19,500-CZK 39,000
Augustin Mervart (1889-1968): NA BLATECH Olej na plátně, 92x88 cm, sign. vpravo dole "Aug. Mervart", na zadní straně opatřeno výstavním štítkem s katalogizačním
0122: Augustin Mervart (1889-1968)Est. CZK 20,000-CZK 40,000
Josef Holub (1870-1957): DVOJICE OBRAZŮ V parku v Kvasinách. Olej na kartonu, 25x35 cm, sign. a dat. vlevo dole "J. HOLUB 1956", na zadní straně přípis: "V parku v Kvasinách Cestička
0123: Josef Holub (1870-1957)Est. CZK 4,500-CZK 9,000
Neurčený autor: VESNICKÁ KRAJINA S TOPOLY 1937 Olej na dřevěné desce, 34x44,2 cm, zn. a dat. vpravo dole "Dittewig 37". Rámováno. Stav A. English Title: Unknown artist English
0124: Neurčený autorEst. CZK 1,500-CZK 3,000
Jiří (Georges) Kars (1880-1945): LESNÍ ZÁTIŠÍ Olej na plátně, 65x54 cm, sign. na zadní straně "KARS", na zadní straně opatřeno výstavním štítkem z Kastel
0125: Jiří (Georges) Kars (1880-1945)Est. CZK 320,000-CZK 640,000Lot Passed
František Drtikol (1883-1961): MATKA ZEMĚ 1932 Olej na překližce, 59 x 68,5 cm, sign. a dat. vlevo dole "Drtikol 1932". Rámováno. Obraz byl vystaven v roce 2007/2008 v rámci expozice s názvem
0126: František Drtikol (1883-1961)Est. CZK 60,000-CZK 120,000
Bohumil Berghauer (1910-1972): PŘEDJAŘÍ Olej na plátně, 65,5x53 cm, sign. vpravo dole "B. Berghauer". Rámováno. Stav A. Bohumil Berghauer - autodidakt, malíř krajin,
0127: Bohumil Berghauer (1910-1972)Est. CZK 3,500-CZK 7,000
Otakar Hůrka (1889-1966): STROM V KRAJINĚ Olej na kartonu, 35x24,7 cm, sign. vlevo dole "OTAKAR HŮRKA", na zadní straně opatřeno razítkem s údaji o autorovi a přípisem: "Otakar
0128: Otakar Hůrka (1889-1966)Est. CZK 2,900-CZK 5,800
Gustav Bauer (1874-1933): BRANKA DO ZAHRADY ZA ZDÍ 1917 Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 32,3x26,6 cm, sign. a dat. vlevo dole "GUSTAV BAUER 1917.". Rámováno. Stav A. English Title:
0129: Gustav Bauer (1874-1933)Est. CZK 2,500-CZK 5,000
Karel Beneš (1932): NÁCHODSKÝ ZÁMEK Olej na dřevovláknité desce, 43x46 cm, sign. vlevo dole "K. Beneš". Rámováno. Stav A. English Title: Karel Beneš (1932) English
0130: Karel Beneš (1932)Est. CZK 2,000-CZK 4,000
Alfred Jirasek (1863-1931): CESTA S PODZIMNÍM MOTIVEM Olej na plátně, 40x51 cm, sign. vlevo dole "A JIRASEK", na zadní straně opatřeno adresným štítkem. Rámováno. Stav A.
0131: Alfred Jirasek (1863-1931)Est. CZK 2,000-CZK 4,000
Josef Jiří Kamenický (1910-1974): PASÁČCI U CESTY Olej na překližce, 46x50 cm, sign. vpravo dole "A. Lískovec". Rámováno. Stav A. Josef Jiří Kamenický - brněnský
0132: Josef Jiří Kamenický (1910-1974)Est. CZK 1,500-CZK 3,000
Joža Mikš (1901-1966): POHLED OD DVORAČEK K ROKYTNICI Olej na sololitu, 60x80,5 cm, sign. vpravo dole "JOŽA MIKŠ", na zadní straně opatřeno autorským štítkem s
0133: Joža Mikš (1901-1966)Est. CZK 2,000-CZK 4,000
Marcel Krasický (1898-1968): VENKOVSKÉ STAVENÍ Olej na plátně, 45x53 cm, sign. vpravo dole "M. Krasický". Rámováno. Stav B. Marcel Krasický - rodák z Krasic u
0134: Marcel Krasický (1898-1968)Est. CZK 1,900-CZK 3,800
László Neogrády (1896-1962): DĚVEČKA PŘED STAVENÍM Olej na plátně, 72x100 cm, sign. vlevo dole "Neogrady László". Rentoilováno. Rámováno. Stav restaurováno.
0135: László Neogrády (1896-1962)Est. CZK 29,000-CZK 58,000Lot Passed
František Myslivec (1890-1965): ZIMNÍ KRAJINA 1961 Olej na kartonu, 51x64 cm, sign. a dat. vpravo dole "Fr. Myslivec 1961". Rámováno. Stav A. František Myslivec - malíř, grafik a kreslíř,
0136: František Myslivec (1890-1965)Est. CZK 9,900-CZK 19,800
Antonín Pelc (1895-1967): FRANTIŠKÁNSKÁ ZAHRADA V PRAZE 1965 Tempera na papíře, 24x27 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "Antonín Pelc 1965". Rámováno, zaskleno.
0137: Antonín Pelc (1895-1967)Est. CZK 3,500-CZK 7,000Lot Passed
Chabert: ODPOLEDNE V LUŽÁNKÁCH Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 32x40 cm, sign. vlevo dole "Chabert". Rámováno. Stav A. English Title: Chabert English
0138: ChabertEst. CZK 1,900-CZK 3,800Lot Passed
Josif Josifovič Bokšaj (1891-1975): VENKOVANI PŘED KOSTELEM 1956 Olej na plátně, 60x80 cm, sign. a dat. vpravo dole "Boksay 956". Rámováno. Stav A. Josif Josifovič Bokšaj – ukrajinský
0139: Josif Josifovič Bokšaj (1891-1975)Est. CZK 50,000-CZK 100,000
Karl Kaufmann (1843-1902): BENÁTKY Olej na plátně, 31,5x63 cm, sign. vpravo dole "Karl Kaufmann". Rámováno. Stav A. Karl Kaufmann – rakouský malíř, studoval na
0140: Karl Kaufmann (1843-1902)Est. CZK 45,000-CZK 90,000Lot Passed
Alexi F. Vlasov (1952-2009): PŘÍSTAVNÍ MOST S LOĎKAMI Olej na plátně, 60,5x90,5 cm, sign. vpravo dole "A. Vlasov". Rámováno. Stav A. English Title: Alexi F. Vlasov (1952-2009) English
0141: Alexi F. Vlasov (1952-2009)Est. CZK 25,000-CZK 50,000Lot Passed
Adolf Wiesner (1871-1942): DÁMA NA PLÁŽI 1904 Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 21x27 cm, sign. a dat. vlevo dole "AD. WIESNER 1904". Rámováno. Stav B. Adolf Wiesner byl
0142: Adolf Wiesner (1871-1942)Est. CZK 9,500-CZK 19,000
Antoš Frolka (1877-1935): DEVÍN Olej na překližce, 30,5x60 cm, sign. vlevo dole "A. Frolka". Rámováno. Stav B. Antoš Frolka - malířství se učil u svého přítele
0143: Antoš Frolka (1877-1935)Est. CZK 4,800-CZK 9,600
Eduard Wirth (1870-1935): PLACHETNICE NA MOŘI 1931 Olej na plátně, 46,5x60,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. Wirth 1931". Rámováno. Stav A. Eduard Wirth - malíř českého
0144: Eduard Wirth (1870-1935)Est. CZK 7,000-CZK 14,000Lot Passed