Christmas Auction 2020-12-05 Auction - 501 Price Results - Auction House Zezula in cz - Page 7

Brno, Czech Republic

Christmas Auction

Váno?ní aukce / Christmas Auction
Lot Number: Lowest
František Srp (1895-1943): PŘÍSTAV S MOLEM Olej na dřevěné desce, 42x57 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "FR SRP". Rámováno, zaskleno. Stav A. František Srp -
0145: František Srp (1895-1943)Est. CZK 1,900-CZK 3,800
Ladislav Šíma (1885-1956): MOŘSKÉ POBŘEŽÍ S MAJÁKEM Olej na překližce, 15,5x20 cm, sign. vpravo dole "L. Šíma", na zadní straně přípis: "Ladislav
0146: Ladislav Šíma (1885-1956)Est. CZK 3,500-CZK 7,000Lot Passed
Jozef Hanula (1863-1944): DÍVENKA V KROJI Olej na plátně, 46x21,5 cm, sign. vlevo nahoře "HANULA". Rámováno. Stav A. Jozef Hanula - slovenský malíř a pedagog, jeho dílo
0147: Jozef Hanula (1863-1944)Est. CZK 150,000-CZK 300,000Lot Passed
Vojtěch Pernica (1886-1977): ŽENA V KROJI 1919 Olej na kartonu, 50x27 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vpravo dole "V. Pernica 19". Rámováno. Stav A. Vojtěch Pernica – malíř v
0148: Vojtěch Pernica (1886-1977)Est. CZK 3,500-CZK 7,000
Vojtěch Pernica (1886-1977): KROJAČKA 1939 Olej na kartonu, 78x54,5 cm, sign. a dat. vpravo nahoře "Pernica 39". Rámováno, zaskleno. Stav A. Vojtěch Pernica – malíř v Lipově na
0149: Vojtěch Pernica (1886-1977)Est. CZK 3,000-CZK 6,000
Oldřich Lasák (1884-1968): PASAČKA KOZ 1938 Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 25x36,5 cm (výřez pasparty), celkový formát 39x49 cm, signováno a datováno vlevo dole "O.
0150: Oldřich Lasák (1884-1968)Est. CZK 1,500-CZK 3,000
Bohumír Číla (1885-1973): STAŘÍK Olej na plátně, 46x37,5 cm, sign. vpravo dole "Boh. Číla.". Rámováno. Stav A. Bohumír Číla - český malíř a
0151: Bohumír Číla (1885-1973)Est. CZK 3,000-CZK 6,000
Karel Špillar (1871-1939): ČESÁNÍ OVOCE Olej na plátně, 48x64 cm, sign. vlevo dole "Karel Špillar". Rámováno. Stav A. Karel Špillar - studoval na Uměleckoprůmyslové
0152: Karel Špillar (1871-1939)Est. CZK 19,000-CZK 38,000
Jindřich Tockstein (1914-1975): POLIBEK A FIGURA U STROMU Polibek. Kombinovaná technika - pastel a tempera na papíře, 27x38,5 cm, sign. vpravo dole tužkou "Tockstein". Paspartováno, rámováno,
0153: Jindřich Tockstein (1914-1975)Est. CZK 2,000-CZK 4,000
Vasilyi Afanasiyev Petuhov (1914-?): LENINŮV PROSLOV NA RUDÉM NÁMĚSTÍ 1973 Olej na plátně, 128,5x178 cm, sign. a dat. vpravo dole "Petuhov 73". Stav C. English Title: Vasilyi Afanasiyev Petuhov
0154: Vasilyi Afanasiyev Petuhov (1914-?)Est. CZK 30,000-CZK 60,000Lot Passed
Antonín Hála (1895-1952): TROJICE OBRAZŮ - HORNÍCI Olej na kartonu, 49,5x65 cm (všechna tři díla mají obdobné rozměry), sign. vlevo nebo vpravo dole "A. HÁLA", dva obrazy na
0155: Antonín Hála (1895-1952)Est. CZK 2,000-CZK 4,000
Rudolf Klingsbögl (1881-1943): INTERIÉR Olej na dřevěné desce, 12x14 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "Rudolf Klingsbögl". Rámováno. Stav A. Rudolf Klingsbögl -
0156: Rudolf Klingsbögl (1881-1943)Est. CZK 1,900-CZK 3,800
Anonym: KYTICE V HOLANDSKÉM STYLU 19. stol. Olej na dřevěné desce, 57x47 cm. Rámováno. Stav A. English Title: Anonym English Description: BOUQUET IN DUTCH STYLE 19th century
0157: AnonymEst. CZK 8,000-CZK 16,000Lot Passed
Victor Max Hutschenreiter (1828-?): SKALNÍ KVĚTY 1865 Olej na plátně, 34,5x28,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. M. Hutschenreiter 865". Rámováno. Stav A. Victor Max Hutschenreiter - rakouský
0158: Victor Max Hutschenreiter (1828-?)Est. CZK 10,000-CZK 20,000Lot Passed
Franz Werner von Tamm - připsáno (1658-1724): OVOCNÉ ZÁTIŠÍ Olej na plátně, 56x72 cm, Rentoilováno v 19. století. Rámováno. Provenience: Dílo pochází z inventáře
0159: Franz Werner von Tamm - připsáno (1658-1724)Est. CZK 10,000-CZK 20,000
Bohumír Dvorský (1902-1976): KYTICE Olej na plátně, 88x66,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "B. Dvorský". Rámováno. Stav A. Bohumír Dvorský - studoval na pražské
0160: Bohumír Dvorský (1902-1976)Est. CZK 35,000-CZK 70,000
Alena Dostálová (1932-2011): PODZIMNÍ KYTICE 1969 Olej na kartonu, 40x70 cm, sign. a dat. vpravo dole "Dostálová 69", na zadní straně opatřeno autorským štítkem. Rámováno.
0161: Alena Dostálová (1932-2011)Est. CZK 1,000-CZK 2,000
Jaroslav Šmidra (1909-?): ZÁTIŠÍ S OVOCEM 1942 Olej na plátně, 39x52 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "Šmidra 42.". Rámováno. Stav A. Jaroslav Šmidra -
0162: Jaroslav Šmidra (1909-?)Est. CZK 2,500-CZK 5,000
Vincenc Beneš (1883-1979): ZÁTIŠÍ S ANANASEM Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 27x46 cm, sign. vpravo dole "V. Beneš". Rámováno, zaskleno. Stav A. Vincenc Beneš -
0163: Vincenc Beneš (1883-1979)Est. CZK 35,000-CZK 70,000
Jankel Adler (1895-1949): ZÁTIŠÍ S HRUŠKAMI Olej na překližce, 62,5x47,5 cm (výřez z rámu), sign. vlevo nahoře "Adler". Rámováno. Komorní atmosféra
0164: Jankel Adler (1895-1949)Est. CZK 120,000-CZK 240,000Lot Passed
Greta Freist (1904-1993): ABSTRAKCE Olej na plátně, 30x40,5 cm, sign. vlevo dole "Greta Freist". Rámováno. Stav B. Greta Freist - narodila se v roce 1904 ve Weikersdorfu v Dolním Rakousku. Studovala
0165: Greta Freist (1904-1993)Est. CZK 19,500-CZK 39,000Lot Passed
Greta Freist (1904-1993): GOLGOTA 1982 Akryl na dřevovláknité desce, 42x30 cm, sign. a dat. uprostřed dole "G. Freist 82", na zadní straně opatřeno štítkem s přípisem:
0166: Greta Freist (1904-1993)Est. CZK 19,500-CZK 39,000Lot Passed
Jan Maria Najmr (1922-2003): MĚSTO Olej na plátně, 120x79,5 cm, sign. vpravo dole "NAJMR". Rámováno. Stav A/B. Jan Maria Najmr - patřil ke generaci brněnských výtvarníků.
0167: Jan Maria Najmr (1922-2003)Est. CZK 7,500-CZK 15,000
Jan Laušman (1882-1951): MOJE SLUNÍČKO 1924 Reliéfní stéla z bílého mramoru představuje profilové poprsí zralé ženy s bohatými vlasy spletenými do drdolu,
0168: Jan Laušman (1882-1951)Est. CZK 2,000-CZK 4,000Lot Passed