Antique Auction session 1/4 2020-02-10 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 12

19th century painting ships at seaDelfst plateAntique carpet
Arnhem, Netherlands

Antique Auction session 1/4

Lot Number: Lowest
Mahogany small cubboard: Mahoniefineer op eiken Louis Seize pottenkastje 64 cm hoog, 45,5 cm breed, 30 cm diep
0267: Mahogany small cubboardEst. €50-€100
Sculpture of a fat lady: Bronzen sculptuur van dikke dame in spagaat op stenen sokkel 32 cm hoog
0268: Sculpture of a fat ladyEst. €150-€200Lot Passed
Woodcut Jan Mankes: Jan Mankes (1889-1920)Kraai, houtsnede gedrukt in groen op wit papier, 18,5x24 cm
0269: Woodcut Jan MankesEst. €100-€200
Etching Paul Bodifee: Paul Bodifee (1866-1939)Muurhuizen, ets 26x19 cm
0270: Etching Paul BodifeeEst. €25-€50
Water color Paul Bodifee: Paul Bodifee (1866-1939)Binnenplaats met hokken en pomp, aquarel tekening 29,5x46,5 cm
0271: Water color Paul BodifeeEst. €100-€200
18th century barometer: 18e eeuwse Hollandse bakbarometer in mahonie kast 124 cm hoog, 27,5 cm breed
0272: 18th century barometerEst. €150-€250
Dutch plate with flowers: Tichelaar Makkum aardewerken schotel met polychroom bloemdecor en bloemenmand 35,5 cm diameter
0273: Dutch plate with flowersEst. €25-€50
Antique cartel clock: Vuurvergulde bronzen cartelklok met ruik decor met guirlandes en coupe op top, geemailleerde wijzerplaat, 44 cm hoog, 5,6 kilogram, ca. 1830. (compleet en lopend)
0274: Antique cartel clockEst. €250-€500
Antique Dutch clock: Antieke Friese stoelklok met wekkerfunctie en beschilderde wijzerplaat met cherubijnen, ca. 1790. (Compleet en goed lopend)
0275: Antique Dutch clockEst. €200-€400
School clock France: Franse schoolklok zonder slagwerk, adres A Bille Lucon Just, in eiken kast, achterplaat 40 cm diameter. (compleet en lopend)
0276: School clock FranceEst. €100-€200
Antique Dutch clock: Antieke Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat met Hollands landschap, voorzien van wekkerfunctie, ca. 1830, 38 cm hoog
0277: Antique Dutch clockEst. €250-€500
Antique German clock: Duitse ronde klok, Schwarzwald, uurwerk met datumaanduiding, adres S Beha Waldau, 34 cm diameter. (slinger manco)
0278: Antique German clockEst. €50-€100
Mahogany small cubboard: Mahonie demi lune 2-deurs rolluikkastje 71 cm hoog, 67 cm breed, 32 cm diep
0279: Mahogany small cubboardEst. €50-€100
Teapot on stand, samowar: Zeer fraaie verzilverde bouillore, 51 cm hoog
0280: Teapot on stand, samowarEst. €100-€150
Mirror France: Franse facetgeslepen spiegel met goudkleurige striklijst, fotolijstje en in hoeken rozetten, 117x47,5
0281: Mirror FranceEst. €50-€100
Oil on panel, Stillife: Jakob Schot (1938-)Stilleven met titel Straatcultuur, paneel gedateerd 1976,19x21,5 cm
0282: Oil on panel, StillifeEst. €80-€120Lot Passed
Drawing of a lady: Gesigneerd C Rijser, Dame met parasolletje, crayon gedateerd 1961, 35x23 cm
0283: Drawing of a ladyEst. €50-€100
2 19th century engraving: 2 ingekleurde 18e eeuwse gravures van de Boschbrug en grote kerk te Den Haag , in eiken lijst totaal 36x47,5 cm
0284: 2 19th century engravingEst. €100-€150
Antique carpet: Oosters handgeknoopt kleed 145x94 cm
0285: Antique carpetEst. €50-€100
Art of Cecile Dreesman: Cecile Dreesmann (1920-1994)Largo uit de serie Vorstinnen van Thorn, citrien met goud, 25x22 cm
0286: Art of Cecile DreesmanEst. €150-€250
Art of Cecile Dreesman: Cecile Dreesmann (1920-1994)Eeuwenoude muziek, ammoniet (USA) met rookkwarts en goud, 23x20 cm
0287: Art of Cecile DreesmanEst. €150-€250
Oil on panel, Bram Tielen: Bram (Abraham) Tielen (1921-2009)Fijnschilder, verso titel Landelijk palet, paneel gedateerd 1982, 17,5x23 cm
0288: Oil on panel, Bram TielenEst. €200-€400
Demi lune table, 19th century: Mahoniefineer op eiken met intarsia biesjes demi lune tafel met 2 lades 79 cm hoog, 77,5 cm breed, 43 cm diepÂ
0289: Demi lune table, 19th centuryEst. €80-€120
Antique clock with horse: Klassieke messing pendule met marmeren plaat en ruiter te paard op top 39 cm hoog, 32 cm breed
0290: Antique clock with horseEst. €40-€80