Antique Auction session 1/4 2020-02-10 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 9

19th century painting ships at seaDelfst plateAntique carpet
Arnhem, Netherlands

Antique Auction session 1/4

Lot Number: Lowest
Antique Dutch clock: Stoelklok / meidenklok met beschilderde wijzerplaat met bloemen, engelen en een Staete, uurwerk voorzien van wekkerfunctie, ca. 1775, 62 cm hoog. (compleet en lopend)
0195: Antique Dutch clockEst. €200-€400
Antique Dutch clock: Fries staartklokje / Schippertje in eiken kast met geschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van wekkerfunctie, slinger aan de zijkant van het uurwerk, 70 cm hoog (compleet en lopend, in 2014 nog
0196: Antique Dutch clockEst. €250-€500
Walnut cupboard with inlay: Notenfineer 2-laads dressoir met gecontourneerd blad, gestoken accenten, intarsia in front en staand op voluutvormige gestoken poten, 91 cm hoog, 145 cm breed en 64 cm diep
0197: Walnut cupboard with inlayEst. €100-€150
Antique carpet: Zeer oude Belouch, 95x56 cm
0198: Antique carpetEst. €50-€100
Basket for flowers on a table: Klassieke jardiniere, ca. 1900, 17,5 cm hoog, 43x30 cm
0199: Basket for flowers on a tableEst. €100-€150
Antique clock with pillars: Kolompendule in noten kast met fraai intarsia inlegwerk en vuurvergulde ornamenten en sierrand rond de verzilverde wijzerplaat en bewerkte slinger met ster, ca. 1830, 45,5 cm hoog. (compleet en
0200: Antique clock with pillarsEst. €200-€400
Modern painting Joel Kass: Joel Kass (1937-)Moderne compositie met 2 figuren, doek 85x105,5 cm
0201: Modern painting Joel KassEst. €300-€500
Armchair with embroidered fabric: Klassiek Louis Siezestijl armstoel met geborduurde stoffering en bijpassende hokker
0202: Armchair with embroidered fabricEst. €40-€80
Antique carpet: Oosters handgeknoopt kleed 192x132 cm
0203: Antique carpetEst. €50-€100
Dining set for 6 persons: Eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 73 cm hoog, blad 115 cm diameter met 6 mahoniefineer stoelen met losse gestoffeerde zitting
0204: Dining set for 6 personsEst. €100-€200Lot Passed
Persian pillow: Antieke Perzische kamelentas, ca. 1880, 115x78 cm
0205: Persian pillowEst. €50-€100
Antique pieces out of a kitchen: 8 stuks antiek keukengerei w.o. schuimspanen, lepels en vorken
0206: Antique pieces out of a kitchenEst. €100-€150
Decoration: Metalen troffee met glazen binnenbak, gedecoreerd met Griekse mythologische figuren, 45 cm hoog, 35x32 cm
0207: DecorationEst. €80-€120
Sculpture of a man: Monogram R.M. aardewerken buste van man, gedateerd 11-1940, 37 cm hoog
0208: Sculpture of a manEst. €100-€150
Dutch foot warmer: 19e eeuwse houten Friese kerfsnee stoof, 18 cm hoog, 25x21 cm (hengsel manco)
0209: Dutch foot warmerEst. €40-€80
Sculpture after Dali: Bronzen sculptuur van zelfportret van Dali op stenen sokkel 32 cm hoog
0210: Sculpture after DaliEst. €250-€300
Antique carpet: Oosters handgeknoopt kleed 199x129 cm
0211: Antique carpetEst. €50-€100
18th century cabinet: Mahoniefineer op eiken kabinet met 3-laads dubbelgebogen onderkast, op klauwpoten, omstreeks 1760, 241 cm hoog, 187 cm breed, 70 cm diep
0212: 18th century cabinetEst. €300-€600
18th century cabinet: 18e eeuws mahoniefineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met oplopende kap, steekwerk en paneeldeuren, 2 uitschuifplateaus tussen bovenkast en onderkast, licht gebogen onderkast met 6 lades,
0213: 18th century cabinetEst. €1,000-€1,500Lot Passed
Antique carpet 353x271 cm: Oosters handgeknoopt kleed met zeer fijn floraal decor, 353x271 cm
0214: Antique carpet 353x271 cmEst. €200-€400
19th century dressing table: Mahoniefineer op eiken Louis Seize toilettafel met intarsia, opklapbare spiegel, opklapbare blaadjes, 3 laadjes waarvan 2 met porseleinen medaillons en uitschuifplateautje met rood velours
0215: 19th century dressing tableEst. €150-€250
Sculpture Napoleon: Bronzen boekensteun van Napoleon op steen 26,5 cm hoog
0216: Sculpture NapoleonEst. €125-€150Lot Passed
Armchair: Noten Louis Seize stijl armstoel met gestreepte stoffering
0217: ArmchairEst. €50-€100
European table with drawer: Naar antiek model kastanjehouten met grenen 1-laads betaaltafel met zwaluwstaartverbinding, 75 cm hoog en bladmaat 121x130
0218: European table with drawerEst. €300-€600