Antique Auction session 1/4 2020-02-10 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 7

19th century painting ships at seaDelfst plateAntique carpet
Arnhem, Netherlands

Antique Auction session 1/4

Lot Number: Lowest
4 Dining chairs: 4 mahoniekleur eetkamerstoelen met losse gestoffeerde zitting
0147: 4 Dining chairsEst. €50-€100
Persian pillow: Kaukasisch handgeknoopt tassenfront, 58x57 cm
0148: Persian pillowEst. €50-€100
Flower stand, Jugendstil: Zeer fraaie piece de milieu op verzilverde Jugendstil onderstel gen geslepen kristallen schaal en bloemkelk, ca. 1900, 80 cm hoog
0149: Flower stand, JugendstilEst. €150-€250
Antique carpet: Oosterse handgeknoopte loper 526x99 cm
0150: Antique carpetEst. €50-€100
Chinese side tabel: Chinese rozenhouten hokker met fraai steekwerk en polychroom kleuren 45,5 cm hoog, 39 cm diameter
0151: Chinese side tabelEst. €80-€120
Antique Chinese cupboard: 2-delige Chinese teakhouten kast met 4 beglaasde deuren met daarachter zeer fraai bestoken tafereel in goudverf van figuren en dieren in gecultiveerd landschap omgeven door florale decors, met
0152: Antique Chinese cupboardEst. €250-€500
2 Chinese lamp tables: 2 Chinese rozenhouten tafeltjes met bestoken rand en cloisonne ingelegde bladen 90,5 cm hoog, 30x30 cm
0153: 2 Chinese lamp tablesEst. €100-€150
Juwelery cabinet: Oosters lakwerk 2-deurs juwelenkabinetje met laadje en deurtjes versierd met stenen bloemenrand en vogels 32 cm hoog, 24,5 cm breed, 15 cm diep
0154: Juwelery cabinetEst. €50-€100
painting on textiel: Signature onbekend, 2 apen in een boom boven water, aquarel, beschildering op textiel / zijde, 83x36 cm
0155: painting on textielEst. €100-€150
Thangka Tibet: Tibetaanse Thangka 100x64 cm
0156: Thangka TibetEst. €100-€200
Table with figures: Aziatisch teakhouten rijkbestoken tafeltje met benen figuurtjes ingelegd 46 cm hoog, 43 cm diameter
0157: Table with figuresEst. €50-€100
Asian side table: Chinese rozenhouten fraai bestoken 8-kantige hokker met marmeren blaadje 46,5 cm hoog, 39 cm diameter
0158: Asian side tableEst. €100-€150
Antique carpet: Machinaal geknoopt Gabbeh tapijt, 180x120 cm
0159: Antique carpetEst. €50-€100
Rosewood desk with chair: Aziatisch rozenhouten bureau met glasplaat, 5 lades en fraaie handgrepen, met bijpassende stoel, 76 cm hoog en bladmaat 137x66 cm
0160: Rosewood desk with chairEst. €100-€200
Persian pillow: Gashkai tassenfront samengebracht tot 1 kleed, 135x58 cm
0161: Persian pillowEst. €50-€100
Antique table clock: Antieke console klok boulle met schildpad belijmd, op console totaal 59 cm hoog (diverse schade en uurwerk van latere datum)
0162: Antique table clockEst. €50-€100
Sculpture, Tibet: Metalen beeld van een 6-armig persoon, Sino, Tibet, bezet met turkois en bloedkoraal, 42,5 cm hoog
0163: Sculpture, TibetEst. €200-€300
Sculpture, Tibet: Bronzen Boeddha met vrouw op schoot in erotische houding, 40 cm hoog
0164: Sculpture, TibetEst. €100-€150
Hanging lamp: Groene glazen 4-lichts hanglamp met bloempjes en 4 losse glazen bloemkelken in metalen montuur 70 cm hoog, 70 cm diameter
0165: Hanging lampEst. €50-€100
Antique carpet: Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 157x120 cm
0166: Antique carpetEst. €50-€100
Antique oak chair: Eiken Dagobert stoel met divers steekwerk
0167: Antique oak chairEst. €50-€100
19th century table: Eiken flap aan de wand kolompoottafel 72 cm hoog, blad 79x77 cm
0168: 19th century tableEst. €50-€100
Persian pillow: Oud tasfront, Belouch 54x45 cm
0169: Persian pillowEst. €25-€50
Antique clock, harp: Lierpendule in zwart gebeitste kast en rijk gedecoreerd met vuurvergulde ornamenten en gezicht op top, slinger in de vorm van een insect, Frankrijk ca. 1820, 51 cm hoog. (compleet en lopend)
0170: Antique clock, harpEst. €200-€400