Auction Lladro and Asian Art, session 3/4 2020-02-12 Auction - 202 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 6

LladroAsian ArtAsian Art
Arnhem, Netherlands

Auction Lladro and Asian Art, session 3/4

225 Lots of a nice collection of Lladro porselain and Asian porselain
Lot Number: Lowest
Asian Art: 11 porseleinen borden met blauw decor van vaas bloemen en leuke ornamenten, rand rijk gedecoreerd emt bloemen, China ca. 1750 (diverse chipjes, 3 met haarlijnen)
4123: Asian ArtEst. €150-€250
Asian Art: Chinees porseleinen vaas met perzik decor, 20e eeuw 51 cm hoog, 37 cm diameter
4124: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 20e eeuws Japans Nanking porseleinen vaas met decor van vazen, dekselpoten en tekst, 2 oren 60 cm hoog (hals gerestaureerd)Â
4125: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Chinees porseleinen schotel met afbeelding van vogels, haan en insecten in florale omgeving, omgeving, omstreeks 1600, 38,5 cm diameter (minuscuul randchipje en enkele haarlijntjes)
4126: Asian ArtEst. €800-€1,200
Asian Art: Chinees porseleinen Wanli schotel met afbeelding van dieren in florale omgeving en bloemen in cartouches 40 cm diameter ( haarlijn en randchipjes)
4127: Asian ArtEst. €800-€1,200
Asian Art: Oosters porseleinen schotel met decor van vogel in florale omgeving en bloemen in cartouches, omstreeks 1600, 32,5 cm diameter (randchipjes)
4128: Asian ArtEst. €400-€800
Asian Art: Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met floraal decor en spiegel als symbolisch merk onderzijde 38,8 cm diameter (randschade, haarlijn en bakfoutje)
4129: Asian ArtEst. €150-€250
Asian Art: Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met floraal decor en artemisiablad als symbolisch merk op onderzijde 35 cm diameter (chips van rand en standring)
4130: Asian ArtEst. €200-€400
Asian Art: Chinees porseleinen Kangxi schotel met drakendecor en Kangxi karaktermerk 34,5 cm diameter (haarlijntje en randchipje)
4131: Asian ArtEst. €300-€600
Asian Art: Chinees porseleinen 8-kantige Famille Vert dekselvaas, gemerkt met Kangxi karaktermerk 44 cm hoog (knop op deksel gelijmd)
4132: Asian ArtEst. €800-€1,200
Asian Art: Aziatische 19e eeuwse porseleinen vaas met kleurrijke beschildering van vogels in bloemrijke omgeving en hertenkoppen als oren ca. 33 cm hoog, 26 cm diameter (gelijmd), met houten console
4133: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Porseleinen siervaas met blauw decor, China 20e eeuw, 35 cm hoog
4134: Asian ArtEst. €100-€150
Asian Art: Japans porseleinen 19e eeuwse schotel met afbeelding van wijze mannen bij brug en huis in landschap 39,5 cm diameter
4135: Asian ArtEst. €40-€80
Asian Art: 3 porseleinen schotels met blauw decor van takken en bloemen, China ca. 1750, 1 maal 27,5 cm diameter, 2 maal 25 cm diameter
4136: Asian ArtEst. €100-€150
Asian Art: Chinees porseleinen pot met polychroom decor van feestvierende figuren, omstreeks 1900, 15 cm hoog, 21 cm diameter, porseleinen visschaal, 20e eeuw 35,5x25 cm en schotel met polychroom floraal
4137: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Japans porseleinen gemberpot met blauwe afbeelding van 2 monniken 16,5 cm hoog en 2 Chinese stenen bewerkte stempels 14,8 cm hoog en 8 cm hoog
4138: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 3 Chinees porseleinen schotels met verschillende decors 23,5 cm diameter (randchipjes) vaasje 11 cm hoog
4139: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Porseleinen kom met blauw decor, China ca. 1950, 8 cm hoog, 18 cm diameter (haarlijnen)
4140: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Ronde Kantonese porseleinen kom, 20e eeuw 9,5 cm hoog, 26 cm diameter
4141: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Witte porseleinen staande Quanyin, ca. 1900, 41 cm hoog
4142: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 3 Oosterse porseleinen vaasjes 17 cm, 21 cm en 22,5 cm hoog, 19e/20e eeuw (bruin vaasje heeft haarlijntje) en theepotje 6,5 cm hoog, 20e eeuw (onbeschadigd)
4143: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselpot met polychroom decor en tekst 32 cm hoog, 21 cm diameter (schade aan dekselrand, deksel past wel maar hoort van oorsprong niet bij deze vaas)
4144: Asian ArtEst. €80-€120
Asian Art: Koopje divers w.o. Jade en 2 lakstempeltjes 7,5 cm hoog
4145: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 5 Chinees porseleinen 18e eeuwse kommetjes met schoteltjes met floraal decor en vogeltjes (randchipjes en 1 kommetje chipje van standring) en schotel met lange lijzen decor 21 cm diameter
4146: Asian ArtEst. €50-€100