Auction Lladro and Asian Art, session 3/4 2020-02-12 Auction - 202 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 7

LladroAsian ArtAsian Art
Arnhem, Netherlands

Auction Lladro and Asian Art, session 3/4

225 Lots of a nice collection of Lladro porselain and Asian porselain
Lot Number: Lowest
Asian Art: 2 Chinese  Imari porseleinen vazen 22,5 cm hoog (randchipjes), schotel 22 cm diameter (chipjes van standring) en schaaltje 27 cm lang (randschade)
4147: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Koop Chinees porselein b.u. Imari pot, Imari vaasje (gelijmd) en 3 bibelotjes (chip)
4148: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 3 Oosterse porseleinen schotels met blauw decor, 22,5 cm diameter (diverse chips en haarlijnen)
4149: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 3 Yixing trekpotjes, 20e eeuw, blauwe met fraai draakdecor, 10,5 cm hoog
4150: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 3 Imari porseleinen schotels met accoladerand, 20e eeuw 24,5 cm, 27,5 cm en 30,5 cm diameter
4151: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Koopje divers Oosters porselein en aardewerk
4152: Asian ArtEst. €100-€150
Asian Art: Chinees houten paneel met parelmoer ingelegd tafereel 22x32 cm, met losparelmoer boot, houten bestoken beeld van een visser, staand op losse sokkel 34 cm hoog, benen beeldje van een wijze man,
4153: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Eind 19e eeuwse bronzen wierookbrander met figurale- en drakenmotieven, schade aan oor, 29,5 cm hoog
4154: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Koopje Chinees porselein 18e/19e eeuws (enkele haarlijntjes en randchipjes)
4155: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 2 oude Oosterse gemberpotten met blauw decor, 15,5 cm hoog
4156: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Bronzen beeld van Ganesha 24,5 cm hoog,
4157: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Chinees porseleinen vaas met fraai rood/blauw glazuur, 19e eeuw 34,5 cm hoog (schade aan standring)
4158: Asian ArtEst. €100-€150
Asian Art: Porseleinen schotel met relief decor in waaiervorm en blauw decor van bloemen en bladeren, China ca. 1750, 38,5 cm diameter (chip onderzijde en randschilfers)
4159: Asian ArtEst. €200-€400
Asian Art: Bronzen Boeddhabeeld 18,5 cm hoog
4160: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Porseleinen schaal / platte kom met polychroom decor van vele figuren / strijders en voorzien van 6 karaktermerken, China 20e eeuw, 4,5 cm hoog, 28 cm diameter
4161: Asian ArtEst. €150-€250
Asian Art: Porseleinen hexagonale Sang de Boeuf/flambe glazed oorvaas, 21 cm hoogÂ
4162: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Chinees porseleinen Wanli schotel 35 cm diameter (randrestauratie) en schotel met floraal decor, omstreeks 1800, 26 cm diameter (randchipjes)
4163: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 7 porseleinen schoteltjes, ca. 10,5 cm diameter (1 met haarlijn, 2 met kleine chips)Â en 7 kommen 4,5 cm hoog, 6 cm diameter met decor van o.a. Zotjes (4 met kleine chips), meest Kangxi 1677-1722
4164: Asian ArtEst. €100-€200
Asian Art: Porseleinen dekselpotje met decor van figuren in tuin, China ca. 1750, 14,5 cm hoog (deksel 2-delig)
4165: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 2 Porseleinen sierborden met rijk polychroom decor, Japan, ca. 1900, 25 cm diameter
4166: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Chinees rozenhouten beeldje van liggende dame, op sokkeltje 7 cm hoog, 20 cm lang
4167: Asian ArtEst. €100-€150
Asian Art: 10 Chinees porseleinen kommetjes en 1 schoteltjes met accoladerand, 18e eeuw (kommetjes met randchipjes en 5 tevens met haarlijntjes, 2 schoteltjes gelijmd, 2 met stukjes uit de rand, 2 met
4168: Asian ArtEst. €100-€200
Asian Art: Porseleinen doosje met polychroom decor van bloemen w.o. anjer en gedecoreerde zijkant, China 20e eeuw, 5 cm hoog, 11 cm diameter
4169: Asian ArtEst. €150-€250
Asian Art: Ovaal Kantonese porseleinen schaal met fraaie voorstelling van feestende mensen, 19e eeuw 33x40,5 cm
4170: Asian ArtEst. €200-€400