Auction Lladro and Asian Art, session 3/4 2020-02-12 Auction - 202 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 8

LladroAsian ArtAsian Art
Arnhem, Netherlands

Auction Lladro and Asian Art, session 3/4

225 Lots of a nice collection of Lladro porselain and Asian porselain
Lot Number: Lowest
Asian Art: Porseleinen wierookschaaltje met deksel, 19e eeuw, 5,5 cm hoog, 19x8 cm
4171: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Chinees jade kommetje 4,7 cm hoog, 9,5 cm diameter en jade kommetje in fraai bewerkt verzilverde montuur 5,5 cm hoog, 10 cm diameter
4172: Asian ArtEst. €100-€200
Asian Art: Chinees porseleinen Guanyin beeld, 19e eeuw 36 cm hoog (diverse vingertjes manco en haarlijnen)
4173: Asian ArtEst. €100-€200
Asian Art: 8 Chinees porseleinen gelobde kommetjes en 8 schoteltjes met floraal decor in cartouches, 19e eeuw (randschilfertjes kommetjes en randschilfertjes en enkele haarlijntjes schoteltjes)
4174: Asian ArtEst. €100-€200
Asian Art: Porseleinen dekselpot met groen decor draken en insect op top, voorzien van 6-karaktermerken, China 20e eeuw, 21,5 cm hoog (barst zijkant)
4175: Asian ArtEst. €150-€250
Asian Art: Verzameling van 7 dvierse snuffbottles
4176: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 6 Chinees porseleinen schotels met voorstelling van zittend figuur aan water, onderzijde gemerkt met 4 karaktermerk, gemaakt gedurende de grote Ming dynasty 17,3 cm diameter (gaaf, craquele in
4177: Asian ArtEst. €500-€750
Asian Art: Yixing trekpotje met gedecoreerde rand met tekst en natuurstenen greep, tuit en knop, China 20e eeuw, 11,5 cm hoog
4178: Asian ArtEst. €40-€80
Asian Art: Oosterse lakwerk siervaas op losse houten console, totaal 20 cm hoog
4179: Asian ArtEst. €40-€80
Asian Art: 2 Chinese fraai bewerkte schelpen met afbeeldingen van figuren in dorp ca. 21x19 cm (met schade)
4180: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Natuurstenen beeldje van een vrouw met bloemen, 20 cm hoog
4181: Asian ArtEst. €50-€100Lot Passed
Asian Art: Antiek Chinees houten polychroom gekleurd beeld van belangrijk persoon 23 cm hoog
4182: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Goudimari scheerbekken, ca. 1775, 28 cm diameter
4183: Asian ArtEst. €100-€150
Asian Art: Aziatische bronzen olifant 21,5 cm hoog, Tibetaanse 19e eeuwse vuursteen tasje 12x8 cm, houten doosje met 16 mesjes voor Balinese hanengevechten en fraai bewerkte rozenhouten object 12 cm
4184: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 3 Chinees porseleinen schotels, omstreeks 1800, 21 cm en 24,5 cm diameter (randchipjes en haarlijntjes) en imari theebusje met zilveren dop 14 cm hoog (glazuurschade)
4185: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: 5 Japans porseleinen kommetjes en 4 schoteltjes met decor van vliegende gans in florale omgeving, 19e eeuw, 1 schoteltje met ander decor (enkele randchipjes en haarlijntjes)
4186: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Chinees porseleinen kommen met deksel op schotel uit de 19e eeuw met verschillende afbeeldingen van helden uit haar geschiedenis, w.o. Li Tai Bai, Li Bi, Guo Zi Yi, Sun Ce, e.d. (kleine chip)
4187: Asian ArtEst. €200-€400
Asian Art: Porseleinen schotel met polychroom decor van meisjes met brief bij put, China 20e eeuw, 30 cm diameter
4188: Asian ArtEst. €100-€200
Asian Art: Boek met vele prenten met teksen op oude Chinese wijze gedrukt in de leesrichting van rechts naar links, 27x18 cm
4189: Asian ArtEst. €80-€120
Asian Art: Oosters boek met teksten en tekens gegraveerd op natuursteen in leesrichting van rechts naar links, 22,5x15 cm
4190: Asian ArtEst. €80-€120
Asian Art: Verzameling van 24 objecten; Chinese en Japanse lakdoosjes, glazen parfumflesjes, porseleinen vaasje, dekselbakjes en theepotje, houten inro, speksteen figuren, kunststof beeldengroepje, houten
4191: Asian ArtEst. €100-€200
Asian Art: Aziatisch porseleinen vaasje met olifantsoren en fraai glazuur 20,5 cm hoog, celadon schotel met vis relief 5,5 cm hoog, 24,5 cm diameter, imari gelobde schotel 21,5 cm diameter en dekselbakje 7
4192: Asian ArtEst. €100-€200
Asian Art: Ivoren sculptuur van zittende Boeddha, Japan ca. 1880, 7 cm hoog, 156 gram met los houten voetje
4193: Asian ArtEst. €50-€100
Asian Art: Ivoren snijwerk van een dame met bloemen, Japan ca. 1920, 18,5 cm hoog
4194: Asian ArtEst. €50-€100