Auction small antiques, session 4/4 2020-02-13 Auction - 256 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 3

ReligionDecorationDecoration
Arnhem, Netherlands

Auction small antiques, session 4/4

This auction contains 300 lot numbers with nice antiques from Europe
Lot Number: Lowest
Decoration: 4 terracotta gevelstenen met afbeeldingen van Sint Joris en de draak 10x15 cm, mannen bij hooggeplaatst figuur 10,5x15 cm, leeuw 11x17 cm en bloemenvaas 10x7 cm, 17e/18e eeuw
5048: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Antieke Franse houten theekist met porseleinen handbeschilderde theebus, andere theebus manco, theekist 16 cm hoog, 19x13 cm en 2 porseleinen beschilderde theebusjes 10,5 cm hoog
5049: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Koperen mintgroene en goudkleurige Art Deco vaas met decor van bomen, gemerkt Ikora WMF ca. 1930, 15 cm hoog
5050: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Duitse 17e eeuwse bronzen klokkandelaar 24 cm hoog
5051: DecorationEst. €100-€200
Decoration: 3 beeldjes van dames in Art Deco stijl, gemaakt van metaal met kunststof en marmer 20 cm, 20,5 cm en 32,5 cm hoog (1 armpje defect van meisje met hoepel)
5052: DecorationEst. €50-€100
Clock: Messing reiswekker met facetgeslepen ruitjes 14 cm hoog (schade aan hoekjes ruitjes)
5053: ClockEst. €50-€100
Clock: Franse messing reiswekker met facetgeslepen ruitjes, 14 cm hoog
5054: ClockEst. €50-€100
Decoration: Bronzen Art Deco beeld van dame 21,5 cm hoog, marmeren buste van dame 13,5 cm hoog (chipje) en bronzen buste van dame in Art Nouveau stijl 26 cm hoog
5055: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Bronzen verzilverde kandelaar met stempel takje en letters AN 14,5 cm hoog, 16 cm diameter
5056: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 18e eeuwse dubbelzijdige koekplank, 17,5x11,5 cm
5057: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Fraai bewerkte klassieke koperen fotolijst met ovaal in midden en strik op top 26,5 cm hoog, 18 cm breedÂ
5058: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 2 oude brilletjes in etui (geen keur)
5059: DecorationEst. €25-€50
Clock: Reiswekker in fraai gedecoreerde kast, adres Reveil Mignonnette, Frankrijk ca. 1890, 14 cm hoog. (compleet en lopend)
5060: ClockEst. €100-€150
Decoration: 3 bronzen beeldjes van hondjes, niet gemerkt, vermoedelijk Weens, grootste 7 cm hoog, 11,5x6 cm (staart manco)
5061: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 19e eeuws ovaal schildpad doosje met brilletje en koper ingelegde versiering13,5x4 cm
5062: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Johann Philipp (Ferdinand) Preiss (1882-1943)Sculptuur van een staande vrouw, chryselefantine, brons met marmer, toegeschreven aan, gemaakt ca. 1920/1925, heeft ooit onderdeel uitgemaakt van het
5063: DecorationEst. €750-€1,250
Decoration: Frits Stapel (1910-1987)Bronzen sculptuur getiteld Adam en Eva, met monogram F.S., 1978, 15 cm hoog
5064: DecorationEst. €100-€150
Decoration: Rond messing doosje met miniatuur decoratie op parelmoer, Perzie ca. 1900, 7 cm diameter
5065: DecorationEst. €25-€50
Decoration: Louis Seize siercoupe met marmer basement, vuurvergulde pilaartjes en ornamenten en glazen schaal (chips), ca. 1810, 19 cm hoog
5066: DecorationEst. €80-€120
Decoration: 3 oude metalen doosjes met afbeeldingen van Bombardement van Antwerpen 27 october 1830, 8x12 cm, soldaten aan het front 8x12,5 cm, Die menagerie 8,5x13 cm en papier mache doosje met afbeelding van
5067: DecorationEst. €100-€150
Clock: Reiswekker in messing kast met slagwerk, Frankrijk ca. 1890m 15 cm hoog, (lopend, geen sleutel)
5068: ClockEst. €150-€250
Decoration: Eind 19e eeuwse bronzen drieluik met middeleeuws tafereel voor kerk, wijwaterbakje, cherubijnen op top en Fleur de Lis op deurtjes, gesigneerd I. Bloch, 23x15 cm
5069: DecorationEst. €80-€120
Clock: Chinees messing tafelklokje met cloisonne decor en facetgeslepen glas 19 cm hoog (uurwerk blokkeert)
5070: ClockEst. €40-€80
Art: Antiek Frans rond portretje van dame 6,5 cm diameter, in lijstje 11x11 cm en rond portretje van dame 6 cm diameter, in houten lijstje 10 cm diameter
5071: ArtEst. €50-€100